»   اخبار سیاسی  »   پدافند ضدهوایی سوریه هواپیمای جاسوسی اسرائیل را سرنگون کرد‬
۳ اسفند ۱۳۹۱ , ساعت ۲۲:۳۴

پدافند ضدهوایی سوریه هواپیمای جاسوسی اسرائیل را سرنگون کرد‬

پدافند ضدهوایی سوریه به هواپیمای جاسوسی اسرائیل را در مرز سوریه و لبنان سرنگون کرد.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری ourful، شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه اخبار منتشر شده در تعدادی از پایگاه‌های خبری سوری و لبنانی در اینترنت درباره سرنگونی یک فروند هواپیمای بدون خلبان اسرائیل در مرز سوریه و لبنان در روز چهارشنبه 20 فوریه در منطقه راشیا را تایید کرد.

این در حالی است که پرواز گسترده شبانه هواپیماهای نیروی هوایی اسرائیل بر فراز بخش غربی و میانه لبنان رصد شده است.

یک پایگاه خبری سوریه به استناد شاهدان عینی گزارش داد که پدافند هوایی ارتش سوریه یک فروند هواپیمای بدون سرنشین اسرائیل را در مرز سوریه و لبنان در روز چهارشنبه سرنگون کرده است.

بر اساس گزارش این پایگاه، شاهدان عینی گفتند که اجزاء آتش گرفته این هواپیما در منطقه مذکور سقوط کرده است. هنوز هیچ گونه گزارش رسمی از دمشق درباره این خبرها نرسیده است.

در همین راستا، رسانه‌های گروهی رژیم صهیونیستی نیز مطالب نقل شده در رسانه‌های لبنانی و سوری درباره سرنگونی یک فروند هواپیمای بدون سرنشین در مرز لبنان وسوریه را نقل کردند و پایگاه رادیوی اسرائیل “ریشیت بیت” به نقل از منابع مطبوعاتی لبنانی گزارش داد که شهروندان لبنانی بقایای هواپیما را در روستای یانطا لبنان پیدا کرده‌اند و هواپیما بر اثر آتش ارتش سوریه سرنگون شده است.

در همین حال، شاهدان عینی در گفت‌وگو با پایگاه خبری برکینگ نیوز سوریه نیز گفتند که پدافند هوایی سوریه یک فروند هواپیمای بدون خلبان را در منطقه دیر العشایر در مرز سوریه و لبنان سرنگون کردند.

شاهدان گفتند که آنها اجزای آتش گرفته هواپیما را در این محل مشاهده کرده‌اند.

بر پایه این گزارش، منابع اطلاع رسانی لبنان نیز گفتند که بقایای یک موشک از نوع سام در اطراف شهرک دیر العشایر و به طور مشخص بین دیرالعشایر – ینطا – حلوی در داخل خاک لبنان در نزدیک مرز سقوط کرده اما خسارتی به همراه نداشته است.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

حسن‌پور: حجتی پدر کشاورزی ایران است ...
ابلاغ قانون اصلاح ماده ۸۶ قانون مالیات‌های مستقیم ...
هویت دو سر بریده در تهران کشف شد/قاتل دستگیر شده است ...
مرعشی: می‌خواستیم رئیس‌جمهور پابه‌پای رهبری حرکت کند ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم

    دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم

    آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017) دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی به نام گمشدگان دانلود آهنگ جدید فریدون آسرایی به نام وقتشه دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام نوش دارو
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب