»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   پایان عصر تک محوری در باشگاه استقلال/هیات مدیره ای که «ایده» دارد
۹ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۳:۳۷

پایان عصر تک محوری در باشگاه استقلال/هیات مدیره ای که «ایده» دارد


معرفی هیات مدیره استقلال نشان می‌دهد که می توان روی برنامه‌دار بودن باشگاه برای سازه‌های عمرانی و ایده‌های اقتصادی حساب کرد چرا که تصمیم‌های تک نفره تمام می شود.

به گزارش اخبارنگار مهر، با معرفی اعضای هیات مدیره استقلال می توان تحلیل ها و برداشت های مختلفی برای آینده این باشگاه متصور شد. اگرچه این انتخاب ها دیر انجام شد و استقلال نقل و انتقالات را سپری کرد و به این ترتیب اعضای هیات مدیره در ترسیم شکل و شمایل سال آینده این تیم نقشی نخواهند داشت اما باید گفت همین حالا هم این معرفی برای استقلال می تواند مفید باشد. حسین قریب، جواد قراب، عباس ملکی، سیدرضا افتخاری و حسن زمانی ترکیب پنج نفره هیات مدیره استقلال هستند.   

هیات مدیره مولف
استقلال در بدترین حالت حالا هیات مدیره ای دارد که احتمالا خنثی نیستند و دارای رای هستند و نظر. در واقع استقلال مسیری را می رود که دو سه سالی بود که نمی رفت و در آن مسیر هم افشارزاده و هم افتخاری با اختیار تام و مونولوگ جلو می رفتند اما با هیات مدیره جدید گمان آن می رود که این هیات مدیره تصمیم گیر باشد و مثل مدیران قبلی بی تصمیم نباشد.

در همین ابتدا از حرف قریب که احتمالا رئیس هیات مدیره استقلال خواهد شد می توان فهمید که قاعده بازی در استقلال عوض شده است. او می گوید تا اولین جلسه هیات مدیره باید صبر کرد تا تکلیف مدیر عامل مشخص شود. هر چند که گمانه زنی ها نشان از ابقای احتمالی افتخاری دارد اما با این حال این حرف موید آن است که هیات مدیره تصمیم می گیرد و دیگر در این باشگاه تاخت و تاز های یک نفره کمتر خواهد بود.

پایان عصر تک محوری
شاید مهمترین دلیل توقف رشد استقلال از سازه ها و عمران ها تا کسب جام همین روش مدیریت تک نفره بود که در این باشگاه طی سال های اخیر باب شده اما در هیات مدیره ای که قریب باشد، زمانی ماندگار شده باشد و مدیر اقتصادی هم به سیستم اضافه شده باشد می توان کمک حال بیشتری برای مدیر عامل ایجاد کرد وتصمیم ها را از روی شانه های مدیر عامل برداشت و خطالرسم هایی برای آینده ساخت.

برنامه های عمرانی و اقتصادی
در واقع عیب دیروز استقلال این بود که آینده در آن دیده نمی شد و همه چیز معطوف بود به تیم بزرگسالان استقلال و نتایج آن اما شاید از این به بعد این باشگاه بتواند برای سازه های عمرانی و پیشرفت های اقتصادی هم برنامه ریزی هایی داشته باشد.

هیات مدیره استقلال آخرین بار که تشکیل جلسه داد در تاریخ ۲۱ اسفندماه سال ۹۵ بود که خروجی خاصی هم نداشت اما هفته پیش رو و در روز دوشنبه شاید استارت جدیدی در این زمینه داشته باشیم.

نگرانی ها برای هیات مدیره
در میان همه اتفاق های خوبی که ممکن است از اینجا به بعد برای استقلال رخ بدهد نگرانی هم وجود دارد و آن این است که افتخاری، قریب و زمانی هر سه تاکنون نشان داده اند که صاحب ایدئولوژی هایی هستند و این علاوه بر اینکه می تواند به سود استقلال تمام شود می تواند نقطه خطر هم برای استقلال محسوب شود. به هر حال این هیات مدیره شاید مثل هیات مدیره های قبلی بی اثر و کم اثر نباشد و این موضوع می تواند اختلاف هایی را هم در استقلال ایجاد کند. در واقع حالا استقلال هیات مدیره ای دارد که تجربه باشگاه داری دارد و حرف هایش بی پشتوانه نیست.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

جلسه مدیرعامل باشگاه استقلال با اعضای کمیته پیشکسوتان و فنی باشگاه استقلال برگزار شد. به نقل از مهر، رضا افتخاری نشستی را با اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال برگزار کرد. در این نشست مدیرعامل باشگاه استقلال گزارشی از نقل و...
رافائل کری از لیست بازیکنان سپاهان در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال بیرون گذاشته شد.به نقل از مهر، طبق اعلام کمیته نقل و انتقالات ‏سازمان لیگ برتر فوتبال، نام رافائل کری در لیست خروج این تیم دیده می شود. بازیکن...
استقلالی‌ها به شدت در تلاش هستند تا یک مهاجم خارجی را به خدمت بگیرند. این مهاجم تا پایان هفته به تهران می‌رسد و تست‌های پزشکی‌اش را انجام می‌دهد.به نقل از مهر، مدیران استقلال دوست ندارند و صلاح نمی‌بینند که نام...
تبریز- علی دایی در نشست خبری قبل از بازی تراکتورسازی با سایپا شرکت نکرد.به نقل از مهر، درحالی که نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز با سایپا از ساعت ۱۵ امروز در باشگاه تراکتورسازی آغاز شد ولی...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب