»   توپ و تور  »   ولاسکو: پیروزی برابر صربستان یک افتخار است
۲ تیر ۱۳۹۲ , ساعت ۲۱:۱۳

روحیه جنگندگی بازیکان ایران بالاست

ولاسکو: پیروزی برابر صربستان یک افتخار است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: صربستان یکی از تیم‌های خوب دنیاست و پیروزی برابر این تیم یک افتخار محسوب می‌شود.

اردبیل نیوز: به نقل از فارس ،خولیو ولاسکو پس از پیروزی 3 بر 2 تیم ملی والیبال ایران برابر صربستان در نشست خبری حاضر شد و در خصوص این بازی اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم این بازی را ببریم، فکر می‌کنم پیروزی برابر صربستان که یکی از تیم‌های خوبی دنیاست یک افتخار محسوب می‌شود.

وی ادامه داد:‌ پیش از بازی از بازیکنان پرسیدم که در بازی اول چه نکاتی را یاد گرفته‌اید. بازی اول را باختیم و این بازی را بردیم اما نکات زیادی را از حریف یاد گرفتیم. باز هم در دفاع و توپ‌گیری باید نکات زیادی را یاد بگیریم.

ولاسکو خاطرنشان کرد: چیزی که مهم بود جنگندگی بازیکنان بود که آنها این کار را به خوبی انجام دادند. در بازی امروز پیروز شدیم اما نکته مهم مواردی بود که از حریف یاد گرفتیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه نکاتی را که بازیکنان در مسابقات یاد می‌گیرند بهتر از نکاتی است که مربی در تمرینات به آنها می‌گوید، افزود: همانطور که کاپیتان تیم گفت، روحیه جنگندگی در بازیکنان ایران بالا بود، آنها رقابت می‌کنند تا همیشه آماده باشند و با حضور در ترکیب اصلی بتوانند به یکدیگر کمک کنند.

وی ادامه داد: در بازی امروز فرهاد قائمی یکی از بازیکنانی که در بازی نخست بسیار خوب بود را از دست دادیم اما این موضوع عاملی نبود که روی کار تیمی تأثیر منفی بگذارد، البته این را هم باید بدانیم که صربستان بازیکنان جوانی دارد و در سه هفته گذشته خارج از خانه خود بازی می‌کرد که این نکته را هم باید از آنها یاد بگیریم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: قرار است امشب به ایتالیا برویم و پس از آن عازم کوبا شویم. برای بازی با آلمان که میزبان هستیم در آخرین لحظات به ایران خواهیم رسید که امیدوارم بتوانیم مانند صربستان خوب باشیم و تحت تأثیر سفر قرار نگیریم.

ولاسکو عنوان کرد: ‌همیشه به بازیکنان ایران ایمان داشته‌ام، برخی از مردم در مسابقات تنها مرا تشویق می‌کنند در حالی که باید اعلام کنم تمام کادر فنی در تمام این پیروزی‌ها سهیم بوده‌اند. تمام مربیان ایرانی هم به خوبی کار خود را انجام داده‌اند.

آخرین مطالب این بخش توپ و تور

خلاصه والیبال جام قهرمانان: ایران ۳-۲ آمریکا را اینجا...
لیگ جهانی والیبال آغاز شد و این مسابقات از شبکه سه سیما پخش می شود. اما لیگ جهانی والیبال از کدام کانال ماهواره پخش می شود؟ ...
درباره تیم ملی والیبال ایتالیا + اسامی بازیکنان لاجوردی پوشان تیم ملی والیبال ایتالیا نخستین رقیب ایران در هفته نخست لیگ جهانی والیبال هستند که نتیجه این بازی هم از نظر فنی و هم از نظر حیثیتی برای بازیکنان 2 تیم...
ایگور کلاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران لیست نهایی شاگردانش برای حضور در لیگ جهانی را اعلام کرد. با اینکه تصور می شد او یکی از بازیکنان دریافت کننده یا پشت خط زن را از لیست خارج کند، با پنج...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب