»   اخبار شهرستان ها  »   وضعیت جوی مناطق گردشگری اردبیل در روز طبیعت/ پیش بینی جو آرام با افزایش دما
۱۲ فروردین ۱۳۹۲ , ساعت ۱۸:۵۲

گزارش هواشناسی/

وضعیت جوی مناطق گردشگری اردبیل در روز طبیعت/ پیش بینی جو آرام با افزایش دما

رئیس تحقیقات و پیش بینی هواشناسی استان اردبیل با تشریح وضعیت جوی مناطق گردشگری این استان در روز طبیعت، از استقرار جوی نسبتا آرام، افزایش دما و توام با وزش باد ملایم در اکثر مناطق خبر داد.

اردبیل نیوز: رسول همتی دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: تجزیه و تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر جوی نسبتا آرام با افزایش دما در مناطق گردشگری این استان طی روز سیزدهم فروردین است.

وی افزود: بر این اساس وضعیت جوی در دامنه های سبلان بویژه منطقه گردشگری آلوارس، آبشار گورگور، سردابه ، و منطقه ییلاقی “ویله دره” و سرعین صاف همراه با وزش باد در بعد از ظهر با احتمال رگبار باران به صورت کوتاه و موقتی است.

رئیس تحقیقات و پیش بینی هواشناسی استان متذکر شد: وضعیت جوی مراتع و جنگل های فندقلو، “آلادیزگه” و اطراف تونل محور اردبیل – آستارا صاف تا نیمه ابری با وزش باد و از عصر با احتمال تراکم ابر و مه پیش بینی می شود.

وی شرایط آب و هوایی مناطق بولاغلار، سد یامچی، دریاچه شورابیل، دربند هیر، “ونه بین” و گردنه حیران را صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر و وزش باد عنوان کرد.

همتی تصریح کرد: وضعیت جوی سواحل رود ارس در شمال این استان، دریاچه کشت صنعت مغان و دریاچه “گیلارلو” در گرمی نیز کمی تا نیمه ابری با وزش باد ملایم و در بعضی ساعات ابری خواهد بود.

وی بیان داشت: مناطق گردشگری دریاچه نئور در اردبیل، گردنه الماس، “ازناو” خلخال و آبگرم گیوی در جنوب استان هم صاف تا نیمه ابری گاهی با وزش باد و در گردنه الماس طی ساعات عصر با احتمال ترکم ابر و مه پیش بینی شده است.

رئیس تحقیقات و پیش بینی هواشناسی استان آب و هوای مناطق خیاوچائی، قوتور سوئی، شابیل و شیروان دره سی در مشگین شهر و دامنه کوه سبلان و آبگرم قینرجه را صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد ملایم در بعد از ظهر با احتمال رگبار باران اعلام کرد.

خبرگزاری مهر

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب