»   فوتبال برتر | فوتبال ایران, یک خبر ویژه  »   ورود جدی کی‌روش به تحریم‌های ضد ایرانی!
۲۸ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۲۳:۲۷

مربی پرتغالی همچنان می‌گوید با فدراسیون قرارداد ندارد

ورود جدی کی‌روش به تحریم‌های ضد ایرانی!

هر چقدر مدیران فدراسیون فوتبال تلاش می‌کنند، شرایطی را فراهم کنند که صدای اعتراض سرمربی تیم‌ملی فوتبال بلند نشود و هر چقدر هم که مصاحبه کنند و توضیح بدهند کی‌روش قطعا تا جام ملت‌های آسیا سرمربی تیم ملی است و با او قرارداد بسته‌اند‌، درنهایت این مربی تمام رشته‌هایی که بافته‌اند را پنبه می‌کند!

گفت‌وگوی مربی پرتغالی با برنامه «ورلد فوتبال» از شبکه رادیویی بی‌بی‌سی به شکلی ویژه مورد توجه مردم ایران هم قرار گرفت و حسابی نسبت به صحبت‌های سیاسی-ورزشی کی‌روش نگران شدند.

سرمربی تیم ملی با انتقاد از تحریم‌ها علیه ایران گفته است: «سیاست باید کاملاً از ورزش به دور باشد اما متأسفانه این‌چنین نیست و اهداف ما را هم تحت ‌تأثیر خود قرار داده است. شما می‌توانید مشکلاتی که برای تیم ملی به وجود آمده را ببینید.

تحریم‌ها روی همه چیز تأثیر گذاشته و نمی‌توانیم حرکتی کنیم. اگر نتوانید کار کنید، اگر نتوانید کمپ تمرینی داشته باشید، اگر نتوانید سفر کنید و بازی دوستانه داشته باشید، اگر تجهیزات لازم را نداشته باشید، در این شرایط فکر می‌کنم لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باید کفش‌های‌شان را به ما اهدا کنند!»

کی‌روش در بخش مهم‌ دیگری از این گفت‌وگو تاکید کرده که در حال حاضر بدون قرارداد و بدون هیچ‌گونه توافقی با فدراسیون فوتبال ایران همکاری می‌کند که این بخش از مصاحبه او جنجال زیادی به راه انداخته است؛ چرا که مدیران فدراسیون اعلام کرده بودند با او قرارداد امضا کرده‌اند.

با این حال این مربی در تمرینات تیم‌ملی نیز از پوشیدن پیراهن با آرم فدراسیون خودداری کرده و این خیلی عجیب است که بدون قرارداد در حال کارکردن با تیم ملی ایران است.

دیروز عبدالکاظم طالقانی، عضو هیأت‌رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به صحبت‌‌های کی‌روش اعلام کرد که او قراردادش را با مهدی تاج امضا کرده و رسما سرمربی تیم‌ملی ایران است. با این حال تاکید کی‌روش به قرارداد نداشتن و مصاحبه‌های سریالی او و بازیکنان تیم‌ملی درباره نداشتن امکانات و حمایت مالی و بازی‌های دوستانه، ابهامات زیادی درباره آینده تیم‌ملی به وجود آورده است.

به هر صورت کی‌روش رسما اعلام کرده که تحریم‌ها هم روی پرداخت حقوق او و برنامه‌های آماده‌سازی فوتبالی تیم ملی ایران تاثیر منفی بدی گذاشته و در چندین نوبت از فیفا خواسته که نسبت به این موضوع با قید فوریت رسیدگی لازم را داشته باشد.

شهروند

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران  , یک خبر ویژه

در مونیخ، ایوانکا ترامپ با لباس نارنجی سوژه عکاسان شد به گزارش ملکانه، ایوانکا ترامپ در کنفرانس مونیخ به همراه همسرش حضور یافت، لباس سراسر نارنجی او سوژه شده است. ایوانکا ترامپ در این سفر با وزیر دفاع المان دیدار...
شبنم قلی‌خانی با ریش و سبیل برای ورود به استادیوم ! شبنم قلی‌خانی، بازیگر فیلم «انتقال آتش» به کارگردانی محمد کرمانشاهی، عکسی از گریم مردانه خود در این اثر سینمایی را منتشر کرد. شبنم قلی‌خانی، بازیگر سینما و تلویزیون، عکسی...
وزیر امور خارجه قطر به نقش ایران در شرایطی که دیگر کشورهای عربی، قطر را تحریم کرده بودند اشاره و از ایران تشکر کرد. به گزارش ملکانه به نقل از افکار نیوز، محمد بن عبدالرحمان آل ثانی، وزیر امورخارجه قطر در...
اصل ماجرای سلام نظامی همافرها به علم‌الهدی در مشهد چه بود؟ تصویر منتشر شده بیانگر سلام نظامی نیست و صرفا بیانگر این است که در لحظه ثبت این عکس، سرود جمهوری اسلامی خوانده می‌شده و بیانگر سلام نظامی نیست. این توضیح...
  • ویژه ها  • فیلم سینمایی خانه دختر