»   جالب و خواندنی  »   وجود امنیت پایدار در مرزهای غربی با وجود حضور ضد انقلاب در مرزها
۱۰ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۳:۰۸

وجود امنیت پایدار در مرزهای غربی با وجود حضور ضد انقلاب در مرزها


به گزارش خبرنگار مهر، عیسی قنبری صبح یکشنبه در همایش فرماندهان پاسگاهها و کلانتری های فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه با تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در این استان مشکل خاص امنیتی وجود ندارد، افزود:‌ با وجود اینکه گروههای ضد انقلاب در مرزهای کشور و آذربایجان غربی حضور دارند ولی با تلاش شبانه روزی و حداکثری نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، مشکلی در این خصوص در استان وجود ندارد.


وی با اشاره به اینکه در آذربایجان غربی حتی یک مورد سرقت مسلحانه به عنوان یکی از جرایم خشن را شاهد نیستیم و هم اکنون، آمادگی بالایی در نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وجود داشته و وحدت فرماندهی نیز در استان حکمفرما است، ادامه داد:‌ همکاری و همراهی دستگاههای فرهنگی در خصوص ایجاد و ارتقای امنیت در استان ضروری بوده بطوریکه نیروی انتظامی با وجود توان بسیار بالا نمی تواند به تنهایی در مقابل هجمه ها ایستاده و ورود نهادهای فرهنگی در این خصوص لازم است.


معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی استان را یکی از حساس‌ترین استانهای کشور دانست و با بیان اینکه دفاع مقدس در این استان همچنان ادامه داشته و امنیت در آ ن برقرار است، ادامه داد:‌ آذربایجان غربی یکی از استان‌های حساس در کشور به لحاظ مرزی بودن، مسائل بومی و مذهبی، مسائل ریشه تاریخی و جغرافیایی موجود در استان است.


قنبری با بیان اینکه طی هشت سال دفاع مقدس رزمندگان بسیاری در این حماسه شرکت و تعدادی شهید، تعدادی جانباز و تعدادی آزاده شدند، عنوان کرد: آذربایجان غربی هنوز شهدایی را تقدیم انقلاب اسلامی می‌‌کند که به این لحاظ از استان‌های بسیار حساس در کشور محسوب می‌شود.


وی با بیان اینکه آذربایجان غربی مورد طمع دشمنان انقلاب اسلامی داخلی و خارجی است و 13 گروه سازمان یافته و دارای تشکیلات در شمال عراق حضور دارند و هر لحظه‌ای فرصتی بدست آورند اقدامات نظامی انجام می‌دهند، گفت: از این لحاظ نیز این استان حساس است به طوری که آذربایجان غربی در پیشانی ناتو قرار دارد.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

همه می دانیم که افراد عادات خاصی دارند و به سختی می توان افرادی را پیدا کرد که عادات، سلایق و رفتارهای نسبتاً مشابهی داشته باشند. نکته ی مهم تر این است که عادات ما چیزهای ساده و پیش پا...
آدمخواری چیزی است که حال انسان را به هم می زند و نمی توان تصور کرد که بشر به هر دلیلی گوشت همنوع خود را بخورد. از آن گذشته همه بر این باورند که این عادت تهوع آور مربوط به...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب