»   دانش و فناوری  »   واگذاری فیش‌های تلفن در نوبت تا پایان سال/ جبران عقب‌ افتادگی در توسعه تلفن ثابت
۲۶ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۱:۴۵

واگذاری فیش‌های تلفن در نوبت تا پایان سال/ جبران عقب‌ افتادگی در توسعه تلفن ثابت


سمیع الله صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر، درمورد فیش های در نوبت دریافت تلفن ثابت گفت: از سال گذشته به دلیل نبود تجهیزات مخابراتی و تاخیر در ورود این تجهیزات به کشور با عقب افتادگی در توسعه خطوط تلفن ثابت مواجه شدیم اما امسال با ورود تجهیزات مخابراتی این موضوع تا حدی جبران شده است.


وی با بیان اینکه هم اکنون در بسیاری از مراکز مخابراتی تهران مشکل فیش های در نوبت دریافت تلفن رفع شده و در حال توسعه خطوط تلفن هستیم ادامه داد: برای مثال در مراکز مخابراتی اگر 26 هزار فیش تلفن فروخته می شود بالغ بر 30 هزار خط نصب شده است تا متقاضیان در نوبت دریافت تلفن نمانند و عدم ارائه به موقع خدمات در سال گذشته، جبران شود.


عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران با بیان اینکه بخشی از تجهیزات مخابراتی وارد شده و در حال نصب است و بخشی نیز در حال ورود به کشور است تصریح کرد: از تیرماه امسال به طور تقریبی این روند بهبود پیدا کرده و تعداد دایری های تلفن ثابت در بسیاری از مناطق تهران بیشتر از فروش شده است.


صادقی ادامه داد: چنانچه مشکل ورود و تامین تجهیزات مخابراتی رفع شود به طور قطع تا پایان سال 90 درصد مشکل فیش های باقی مانده در نوبت دریافت تلفن ثابت حل خواهد شد.


وی با بیان اینکه این مشکل بیشتر در حومه تهران و شهرکهای اطراف استان است افزود: مخابرات برای تلفن ثابت برنامه های توسعه ای مدنظر دارد.

آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

بررسی بازی Yooka-Laylee ؛ سکوبازی نیمه‌جان خفاش و مارمولک ...
چطور بازی های قدیمی را در ویندوز ۱۰ اجرا کنیم؟ روش های زیر سطح وسیعی از اپلیکیشن ها را پوشش می دهند از نرم افزارهای مربوط به ویندوز Xp و ویندوز ۳٫۱ گرفته تا بازی های قدیمی که برای اجرا...
تیم کوک از اثرات مخرب شبکه های اجتماعی بر کودکان و لزوم آموزش برنامه نویسی می گوید ...
اپل ۳۸ میلیارد دلار مالیات می‌دهد اپل همچنین اعلام کرد طی پنج سال آینده بیش از 30 میلیارد دلار در آمریکا هزینه می‌کند تا 20 هزار فرصت شغلی جدید به وجود آورد. به گزارش ملکانه : این شرکت به دنبال سیاست‌های...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب