»   اخبار سیاسی  »   واکنش وزارت خارجه آذربایجان به نشست ضدایرانی در باکو
۱۵ فروردین ۱۳۹۲ , ساعت ۲۱:۰۰

واکنش وزارت خارجه آذربایجان به نشست ضدایرانی در باکو

سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری آذربایجان در واکنش به مطالب ضدایرانی مطرح شده در نشست گروهک‌های تجزیه‌طلب در باکو ، گفت: دیدگاه‌های مطرح شده در این نشست مواضع رسمی جمهوری آذربایجان نیست.

اردبیل نیوز: المان عبدالله‌یف افزود: تغییری در مواضع جمهوری آذربایجان در قبال ایران ایجاد نشده است؛ موضع ما همیشه یکسان بوده است و باکو به مناسبات صمیمانه همسایگی اولویت می‌دهد.

وی با تاکید بر این‌که «باکو در امور داخلی ایران دخالت نمی‌کند» افزود: ما به تمامیت ارضی ایران با احترام برخورد می‌کنیم، مناسبات جمهوری آذربایجان با ایران بر پایه همکاری است و معتقدیم این روابط پس از این نیز توسعه خواهد یافت.

وی در پاسخ به سوالی درباره شرکت برخی نمایندگان مجلس و افرادی نظیر رامیز محمداف جانشین مدیر انستیتوی جغرافی آکادمی علوم آذربایجان در این نشست و مغایرت برگزاری این نشست با معاهدات فیمابین دو کشور گفت: نمایندگان مجلس یا استادان دانشگاه، مقام دولتی محسوب نمی‌شوند.

گروهک قومگرا و تجزیه‌طلب به اصطلاح جبهه آزادی ملی آذربایجان جنوبی، اخیرا با برگزاری نشستی در باکو ضمن طرح ادعاهای تجزیه‌طلبانه علیه کشورمان، نشریاتی توهین آمیز را توزیع کردند.

خبرآنلاین


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

امین‌زاده: بدون بودجه مأموریت‌هایم را به سرانجام رساندم ...
بنیاد شهید در چهار سال اخیر خدمات ویژه‌ای برای ایثارگران داشته است ...
جمع‌آوری ۴۰۰ صفحه توهین و تخریب علیه معاونت زنان/کنار گذاشتن سیاست انکار و سرپوش در دولت یازدهم ...
مدیرعامل شرکت هواپیمایی زاگرس بازداشت شد ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم

    دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم

    آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017) دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی به نام گمشدگان دانلود آهنگ جدید فریدون آسرایی به نام وقتشه دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام نوش دارو
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب