»   اخبار شهرستان ها  »   هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن استان اردبیل انتخاب شد
۲۸ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۵۶

هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن استان اردبیل انتخاب شد


به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه انتخاباتی خانه صنعت و معدن اردبیل که ظهر امروز در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی اردبیل و با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و فعالان بخش صنعت و معدن استان برگزار شد، حسین پیرموذن با اکثریت آرا به این سمت انتخاب شد.


در این جلسه سید ناصر رئیسی و هوشیار جعفری هر کدام با هفت رای به ترتیب نائب رئیس اول و دوم انتخاب شدند. داود کچه‌چی با پنج رای از هفت رای حاضر به عنوان خزانه‌دار و جواد قائمیان با پنج رای به عنوان منشی و عضو هیئت رئیسه خانه صنعت و معدن اردبیل انتخاب شدند.


رئیس اتاق بازرگانی و خانه صنعت و معدن استان اردبیل در این مراسم طی سخنانی گفت: با تدبیر و درایت دولت یازدهم آرامش به اقتصاد ایران و به تبع آن به حوزه صنعت و معدن ترزیق شده و امید به رونق و نشاط اقتصادی در فضای اقتصادی کشور احساس می‌شود.


حسین پیرموذن یادآور شد: موتور اصلی ایجاد رونق در اقتصاد و رسیدن به اهداف صنعت چشم‌انداز مردم و فعالان عرصه اقتصادی هستند و همانگونه که مردم با حضور خود حماسه سیاسی بی‌نظیری را خلق کردند در خلق حماسه اقتصادی پشتیبان دولت هستند.


وی با بیان اینکه در خلق حماسه اقتصادی باید کنترل قیمت‌ها، کنترل تورم، کنترل قیمت ارز، توسعه صنعت و حمایت از صادرات غیرنفتی مدنظر قرار گیرد، افزود: در همه این زمینه‌ها باید با برنامه‌ریزی شفاف و دقیق عمل کرد.


قائم مقام شورای مرکزی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران ادامه داد: در کنار همه این عوامل پایین آوردن بهره بانکی و تعیین سرمایه در گردش واحدهای دولتی با حمایت دولت مردان مورد نظر و هدف‌گذاری است.


وی تصریح کرد: در سال خلق حماسه سیاسی و اقتصادی باید تمام نگاه‌ها معطوف به حضور و مشارکت آحاد مردم در صحنه باشد تا در عرصه اقتصادی بتوان صحنه شکوهمندی را در تحولات جدی رقم زد.


پیرموذن یادآور شد: انتظاری که بخش خصوصی این استان دارد کمک به رفع موانع توسعه اقتصادی است تا در پویایی این بخش و تحول صنعتی گام‌های جدی و عملی برداشته شود.


وی با اشاره به ضرورت اجرای قانون بهبود مستمر کسب و کار متذکر شد: اجرای قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار که یکی از ارکان اصلی توسعه و مهمترین شاخص‌های تعیین کننده وضعیت اقتصادی هر کشور است، یک ضرورت و حرکت مثبت و سازنده به شمار می‌رود که امیدواریم با درایت دولت یازدهم این کار عملیاتی شود.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب