»   اخبار شهرستان ها  »   هیئت‌های نظارت چشم بینای مردم در سلامت انتخابات هستند
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۲:۰۹

هیئت‌های نظارت چشم بینای مردم در سلامت انتخابات هستند

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان اردبیل گفت: اعضای هیئت نظارت به معنای واقعی چشم بینا و ناظر مردم بر سلامت انتخابات هستند و اجازه کوچکترین تخطی از قانون را نمی‌دهند.

داور نظر‌علیان اظهار داشت: با توجه به روند انتخابات و ضرورت آگاهی و هوشیاری در ادامه مسیر در صیانت از آرای مردم تمام تلاش بر این است که انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در نهایت امنیت و آرامش و بدون کوچک‌ترین بهانه دادن به دست دشمنان برگزار شود.

به گزارش اردبیل نیوز، وی عنوان کرد: بر اساس اصل 99 قانون اساسی شورای نگهبان رسالت نظارت بر انتخابات را بر عهده دارد که در این بین نظارت عالیه بر انتخابات شوراهای شهر و روستا بر عهده مجلس است اما در انتخابات ریاست جمهوری این وظیفه سنگین بر عهده شورای نگهبان می‌باشد.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان اردبیل از انتخاب هیئت نظارت استان و شهرستان و تشکیل جلسات متعدد از سوی آنها خبر داد و افزود: پنج نفر به صورت استانی و سه نفر از هر شهرستان و بخش به صورت مجزا در قالب هئیت نظارت وظیفه سنگینی را در برگزاری سالم انتخابات بر عهده دارند به طوری که به ازای هر شعبه رای چهار نفر ناظر پیش‌بینی شده تا انتخابات ریاست جمهوری در نهایت سلامت و نظارت کامل اجرایی شود.

نطرعلیان با یادآوری اینکه دشمن تلاش می‌کند تا به اشکال مختلف به حفظ امنیت انتخابات ضربه وارد کند، ادامه داد: در این زمینه آنچه که مهم به نظر می‌رسد صیانت از آرای مردم است که باید در مجرای قانونی و بهترین شکل انجام شده و مورد توجه قرار گیرد.

این مسئول با اشاره به اینکه انتخابات پیش‌رو از سوی دشمنان به عنوان آوردگاهی برای تبلیغاتی منفی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است، تصریح کرد: دشمنان نخواهند توانست با آگاهی و بصیرتی که ملت ما از آن برخوردار هستند توطئه‌چینی کرده و با توسل به شیوه‌های مختلف به سلامت انتخابات ضربه بزنند.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان اردبیل بیان داشت: عموم مردم انتظار دارند که صحنه انتخابات 24 خرداد صحنه تمام عیار نمایش اقتداری باشد تا در سال‌های پیش‌رو بتوان بر تهدیدها و تحریم‌های دشمنان غلبه کرده و زمینه عزت‌مندی بیشتر را فراهم کرد.

نظرعلیان در پایان گفت‌و‌گوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل شورای نگهبان را امین انتخابات و مورد وثوق برای ملت ایران اعلام کرد و یادآور شد: انتخابات ایران به اذعان خود دشمنان، انتخاباتی غیرقابل پیش‌بینی و دارای برجستگی‌های ارزشی و اخلاقی است.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها


  • آخرین مطالب