»   فرهنگی و هنری  »   هنرمندان به کمک کودکان معلول میانه‌ای می‌روند/ فروش خیریه یک برلیان
۱۱ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۳:۴۷

هنرمندان به کمک کودکان معلول میانه‌ای می‌روند/ فروش خیریه یک برلیان


نادر سیحون، مدیر گالری سیحون که مجری و برگزارکننده بخش هنری خیریه بنیاد امام علی (ع) است در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد نمایشگاه آثار هنری خیریه گفت: خیریه امام علی (ع) برای کودکان معلول میانه‌ در استان آذربایجان شرقی مراسم فروشی برگزار کرده که یک بخش آن نیز هنری است.


وی افزود: در این فروش اقلام زیادی که برخی موسسات و یا افراد در اختیار این موسسه قرار داده‌اند به فروش گذاشته می‌شود و عواید آن به نفع کودکانی که در میانه هستند و مشکلات جسمی دارند خرج می‌شود.


سیحون در مورد بخش هنری این فروش خیریه توضیح داد: در اینگونه برنامه‌ها همیشه حضور هنرمندان تجسمی را دیده‌ایم که با فروش آثار هنری خود هر کمکی بتوانند به محتاجان می‌کنند.


وی ادامه داد: سال قبل اولین دوره این خیریه برگزار و با استقبال خیلی خوبی هم مواجه شد که مدیران این بنیاد خیریه را برآن داشت دوره دوم را نیز برگزار کنند که مدیریت بخش هنری آن با افتخار به ما در گالری سیحون واگذار شد تا ما نیز در این امر خیر شریک باشیم.


مدیرگالری سیحون در مورد چگونگی این فروش خیریه توضیح داد: این فقط یک فروش هنری نیست. به عنوان نمونه یکی از جواهرفروشان تهران یک قطعه ارزشمند برلیان داده و یا یک شرکت فروش پارکت مقداری از کف‌پوش‌هایش را به این خیریه اهدا کرده که این اجناس در کنار آثار هنری به فروش خواهند رسید.


وی خاطرنشان کرد: در بخش هنری نیز آثار هنرمندانی چون بهرام دبیری، سیامک عزمی، بهزاد شیشه‌گران، حامد صدر ارحامی، گیزلاوارگا سینایی،‌ هما بذرافشان، حسین محجوبی، کامبیز درم‌بخش، مرتضی دره‌باغی، صادق تبریزی،‌ پرویز کلانتری، بهرام حنفی، رضا میلانی و جندین اثر از هنرمندان دیگر حضور دارد.


نادر سیحون در پایان سخنانش در مورد چگونگی انتخاب آثار توضیح داد: این بخش بر عهده گالری سیحون است. ما 21 اثر را انتخاب کرده و برای فروش به نفع خیریه امام علی (ع) ارائه می‌دهیم.


این برنامه در هتل همای تهران و به همت بنیاد خیریه امام علی (ع) برگزار خواهد شد. زمان دقیق این فروش متعاقبا اعلام خواهد شد.

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید   انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد. ...
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب