»   اخبار شهرستان ها  »   هم اکنون 790 نفر در سطح شهرها و پنج هزار و 300 نفر از سطح روستاها برای این دوره از انتخابات
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۱:۱۲

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل

هم اکنون 790 نفر در سطح شهرها و پنج هزار و 300 نفر از سطح روستاها برای این دوره از انتخابات

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل : هم اکنون 790 نفر در سطح شهرها و پنج هزار و 300 نفر از سطح روستاها برای این دوره از انتخابات شرکت کرده اند

اردبیل نیوز: رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: هم اکنون 790 نفر در سطح شهرها و پنج هزار و 300 نفر از سطح روستاها برای این دوره از انتخابات شرکت کرده اند ونتایج نهایی بررسی صلاحیت های شوراها 15خرداد اعلام می شود.

 

به گزارش ایسنا، عباس دستباز امروزدر بازدید از ستاد انتخابات خلخال مستقر در فرمانداری این شهرستان گفت : نتایج نهایی بررسی صلاحیت داوطلبان این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان 15 خرداد اعلام خواهد شد.

 

وی افزود: کار ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان به پایان رسیده و هم اکنون 790 نفر در سطح شهرها و پنج هزار و 300 نفر از سطح روستاها برای این دوره از انتخابات شرکت کرده اند.

 

وی گفت: بر اساس برنامه زمان بندی انتخابات کار استعلام از مراجع چهارگانه توسط هیات های اجرایی از دوم اردیبهشت ماه آغاز و تا 12 اردیبهشت ادامه یافته و هیات های اجرایی تا 18 اردیبهشت فرصت دارند نسبت به اعلام نتایج بررسی صلاحیت نامزدها بر هیات های نظارت اقدام کنند.

 

وی با بیان این که نتایج رد یا تایید صلاحیت نامزد ها از سوی هیات های نظارت بخش و شهرستان های استان 28 اردیبهشت به داو طلبان ابلاغ می شود ، افزود: از تاریخ 29 ماه جاری نامزدهای رد صلاحیت شده به مدت چهار روز فرصت دارند مراتب اعتراض کتبی خود را به هیات نظارت استان اعلام کنند.

 

وی خاطرنشان کرد : پس از برسی دوباره رد صلاحیت شدگان در هیات نظارت تا 11 خرداد ماه نتایج بررسی ها 12 خرداد به معترضان ابلاغ و در نهایت 15 خرداد ماه با انتشار آگهی اسامی نامزدهای دارای صلاحیت شرکت در این دوره از انتخابات از سوی ستادهای انتخاباتی سراسر استان منتشر خواهد شد.

 

دستبازگفت: نامزدهای این دوره از انتخابات از 16 خرداد تا 22 همین ماه به مدت یک هفته تبلیغات انتخاباتی خود را انجام می دهند و در 24 خرداد نیز همزمان با سراسر کشور انتخابات برگزار خواهد شد.

 

در ادامه هوشنگ محمدی فرماندار و رئیس ستاد انتخاباتی شهرستان خلخال هم در این بازدید از شرکت 74 نفر از سطح شهرها و 498 نفر از سطح روستاهای خلخال برای شرکت در این دوره از انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستا خبر داد.

 

وی اظهارامیدواری کرد مردم شهرستان خلخال با حضور گسترده خود در انتخابات حماسه جدیدی در سال حماسه سیاسی و اقتصادی خلق کنند.


آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب