»   اخبار برگزیده, فرهنگ  »   هفته نامه «ستاره صبح» توقیف شد
۸ بهمن ۱۳۹۳ , ساعت ۱:۴۰

هفته نامه «ستاره صبح» توقیف شد

هفته نامه «ستاره صبح» با حکم دادسرای فرهنگ و رسانه توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ملکانه، یک منبع آگاه در این نشریه خبر توقیف هفته نامه «ستاره صبح» را تائید کرد و درباره دلیل آن هم گفت: این هفته نامه به دلیل انتشار نامه علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی خطاب به آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه از سوی شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه توقیف شده است.

به گفته وی، هفته نامه «ستاره صبح» بر اساس بند ۵ ماده ۱۵۶ قانون اساسی که ناظر بر پیشگیری از وقوع جرم است، با حکم توقیف رو به رو شده است.

این منبع آگاه در عین حال از پیگیری این موضوع برای حل مشکل به وجود آمده (توقیف) برای نشریه مذکور از از شعبه یادشده خبر داد و اظهار امیدواری کرد این پیگیری به نتیجه برسد.

نشریه ستاره صبح در حالی توقیف شده است که مدیرمسئول این روزنامه پیشتر به خبرنگار مهر گفته بود که در آینده نزدیک دوره انتشارش را تغییر خواهد داد و این هفته نامه تبدیل به روزنامه می‌شود.

آخرین شماره هفته نامه ستاره صبح به مدیر مسئولی علی صالح آبادی ۲۰ دی ماه منتشر شده بود.

آخرین مطالب این بخش اخبار برگزیده  , فرهنگ

تابستان که از راه می‌رسد، مدل‌های جدید پوشاک نیز در ویترین مانتوفروشی‌ها خودنمایی می‌کند و گاه برخی مدل‌ها آنقدر عجیب است که در نگاه نخست توجه هر خریداری را به خود جلب و این سؤال را به ذهن متبادر می‌سازد...
هجوم ایرانی ها اینبار به صفحه دی کاپریو در اینستاگرام !   لئوناردو دی کاپریو، هنرپیشه مطرح هالیوود، در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی از دریاچه ارومیه ضمن ابراز نگرانی از روند خشک شدن این دریاچه خواستار توجه بیشتر جهانی به...
ابتدا به نظر می رسید این تنها یک شوخی است؛ ...
یک غفلت فرهنگی مشهود با نمایش چهره زشت بالماسکه توسط مسئولان فرهنگی اتفاق افتاد. ...