»   مد و لباس  »   در هفته مد برلین چه گذشت ؟
۱۰ تیر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۸

گزارش تصویری:

در هفته مد برلین چه گذشت ؟

امسال به دلیل همزمان شدن با رقابت‌های فوتبال قهرمانی جام ملت‌های اروپا، ارائه مد به قصر یخ "اریکا هس" برلین منتقل شد.

هفته مد برلین با بازگشت دامن ماکسی و شلوار پاچه‌گشاد آغاز شد.

در هفته مد برلین که تا امروز جمعه اول ژوئیه (۱۱ تیر) در جریان است، مد بهاره و تابستانی سال آینده ارائه می‌شود. استفاده از رنگ‌های شاد و پارچه‌های سبک و همچنین بازگشت دامن ماکسی و شلوار پاچه گشاد قابل انتظار بودند.

 

هفته مد "مرسدس بنز" برلین

ده‌ها هزار نفر از علاقه‌مندان هفته مد “مرسدس بنز” برلین، عازم این شهر شده‌اند. این هفته مد که برای نوزده‌همین بار برگزار می‌شود به ارائه مدهای بهاره و تابستانی سال آینده (۲۰۱۷) اختصاص دارد. (عکس: کلکسیون مالایکا رایس)

نمایش کلکسیون "اشتاین روهنر" (Steinrohner).

نمایش کلکسیون “اشتاین روهنر” (Steinrohner).

هفته مد لندن در قصر یخ "اریکا هس"

برنامه‌های هفته مد برلین معمولا در چادرهایی که در مرکز شهر برپا می‌شوند به اجرا درمی‌آیند که امسال به دلیل همزمان شدن با رقابت‌های فوتبال قهرمانی جام ملت‌های اروپا، ارائه مد به قصر یخ “اریکا هس” برلین منتقل شد. (عکس: طرحی از توماس هانیش)

بازگشت دامنهای ماکسی

در ماه‌های گذشته و هفته‌های مدی که در شهرهای مختلف دنیا برگزار می‌شد، افزوده شدن بر طول دامن‌ها کاملا مشهود بود. بنا براین بعید به نظر می‌رسید که این روند در هفته مد برلین برای بهار و تابستان سال آینده ادامه نیابد. سال آینده سال بازگشت دامن‌های ماکسی است. (عکس: ارائه کلکسیون مالیکا رایس)

دامن ماکسی و شلوارهای پاچه گشاد

جالب اینکه در گذشته دامن ماکسی و شلوارهای پاچه گشاد تقریبا همزمان مد شدند و این ‌بار هم بصورت همزمان بازگشته‌اند. (عکس: ارائه کلسیون مارک کین)

ربکا میر، مدل افغانی  آلمانی

رنه اشتروک برای ارائه کارهایش از ربکا میر، مدل افغانی – آلمانی استفاده کرد. او از پدری افغانی و مادری آلمانی متولد شده و در رقابت “مدل برتر آلمان” که از تلویزیون پخش می‌شود، در سال ۲۰۱۱ به رتبه دوم دست یافت.

مارک کین در هفته مد برلین

نمایش کلکسیون بهاره – تابستانی سال ۲۰۱۷ مارک کین در هفته مد برلین. کارهای تقریبا تمامی طراحان از طریق “آنلاین شاپ” قابل خریداری هستند.

کلسیون بهاره  تابستانی مارک کین

کار دیگری از کلسیون بهاره – تابستانی مارک کین برای سال ۲۰۱۷.

کلکسیون "اوا هرتسوگ" در هفته مد برلین

در کلکسیون “اوا هرتسوگ” بخشی هم به “لباس زیر” اختصاص یافته بود. او قبلا هم از سینه‌بندهایی که قابلیت کاربرد دوگانه دارند، استفاده کرده بود.

اوا هرتسوگ، طراح برلینی که در همین شهر هم تحصیل کرده یک فلسفه دارد: “تولید عادلانه و پایدار مد”. هرتسوگ پیوند عمیقی با برلین دارد و می‌گوید: «نام برلین درست زیر نام محصولات و طرح‌های من قرار گرفته است».

کلکسیون "Avelon" اثر اریک فرنکن، طراح هلندی در هفته مد برلین

ارائه کلکسیون “Avelon” اثر اریک فرنکن، طراح هلندی در هفته مد برلین.

اریک فرنکن، طراح هلندی در هفته مد برلین

بخش دیگری از کلکسیون “Avelon” اثر اریک فرنکن، طراح هلندی در هفته مد برلین.

پارچههای "بدننما" در کارهای کلکسیون "اشتاین روهنر"

استفاده از پارچه‌های “بدن‌نما” در کارهای کلکسیون “اشتاین روهنر”. دو طراح جوان “اینا اشتاین” و “کارولین روهنر” که ریشه در روسیه و سوئیس دارند، هنگام تحصیل در آکادمی هنر برلین با هم آشنا شدند.

 

 

آخرین مطالب این بخش مد و لباس

ولنتاین 2018 با مدل های آرایش متفاوت ولنتاین یکی از بهترین روزهای سال است. در روز ولنتاین می توانید بدون خجالت هر چقدر می خواهید از رنگ صورتی استفاده کنید، به عنوان صبحانه، نهار و شام شکلات بخورید، و همچنین کلی...
مدل ها در حال نمایش کلکسیون طراح مد شازیا و سحر در هفته مد لباس عروسی در...
همه مردم، فارغ از زن یا مرد بودن، همیشه دوست دارند لباس های مرتب، شیک و زیبا به تن داشته باشند. برخی با اصول شیک‌پوشی آشنا هستند و می توانند در مجامعی که حضور به هم می رسانند، خوب بدرخشند....
کارشناسان مد ترکیب رنگ های زیبایی را برای فصل های پاییز و زمستان ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ پیش بینی کرده اند که شامل بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه و دکوراسیون داخلی خانه می باشد. رنگ جهانی...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب