»   مد و لباس  »   در هفته مد برلین چه گذشت ؟
۱۰ تیر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۸

گزارش تصویری:

در هفته مد برلین چه گذشت ؟

امسال به دلیل همزمان شدن با رقابت‌های فوتبال قهرمانی جام ملت‌های اروپا، ارائه مد به قصر یخ "اریکا هس" برلین منتقل شد.

هفته مد برلین با بازگشت دامن ماکسی و شلوار پاچه‌گشاد آغاز شد.

در هفته مد برلین که تا امروز جمعه اول ژوئیه (۱۱ تیر) در جریان است، مد بهاره و تابستانی سال آینده ارائه می‌شود. استفاده از رنگ‌های شاد و پارچه‌های سبک و همچنین بازگشت دامن ماکسی و شلوار پاچه گشاد قابل انتظار بودند.

 

هفته مد "مرسدس بنز" برلین

ده‌ها هزار نفر از علاقه‌مندان هفته مد “مرسدس بنز” برلین، عازم این شهر شده‌اند. این هفته مد که برای نوزده‌همین بار برگزار می‌شود به ارائه مدهای بهاره و تابستانی سال آینده (۲۰۱۷) اختصاص دارد. (عکس: کلکسیون مالایکا رایس)

نمایش کلکسیون "اشتاین روهنر" (Steinrohner).

نمایش کلکسیون “اشتاین روهنر” (Steinrohner).

هفته مد لندن در قصر یخ "اریکا هس"

برنامه‌های هفته مد برلین معمولا در چادرهایی که در مرکز شهر برپا می‌شوند به اجرا درمی‌آیند که امسال به دلیل همزمان شدن با رقابت‌های فوتبال قهرمانی جام ملت‌های اروپا، ارائه مد به قصر یخ “اریکا هس” برلین منتقل شد. (عکس: طرحی از توماس هانیش)

بازگشت دامنهای ماکسی

در ماه‌های گذشته و هفته‌های مدی که در شهرهای مختلف دنیا برگزار می‌شد، افزوده شدن بر طول دامن‌ها کاملا مشهود بود. بنا براین بعید به نظر می‌رسید که این روند در هفته مد برلین برای بهار و تابستان سال آینده ادامه نیابد. سال آینده سال بازگشت دامن‌های ماکسی است. (عکس: ارائه کلکسیون مالیکا رایس)

دامن ماکسی و شلوارهای پاچه گشاد

جالب اینکه در گذشته دامن ماکسی و شلوارهای پاچه گشاد تقریبا همزمان مد شدند و این ‌بار هم بصورت همزمان بازگشته‌اند. (عکس: ارائه کلسیون مارک کین)

ربکا میر، مدل افغانی  آلمانی

رنه اشتروک برای ارائه کارهایش از ربکا میر، مدل افغانی – آلمانی استفاده کرد. او از پدری افغانی و مادری آلمانی متولد شده و در رقابت “مدل برتر آلمان” که از تلویزیون پخش می‌شود، در سال ۲۰۱۱ به رتبه دوم دست یافت.

مارک کین در هفته مد برلین

نمایش کلکسیون بهاره – تابستانی سال ۲۰۱۷ مارک کین در هفته مد برلین. کارهای تقریبا تمامی طراحان از طریق “آنلاین شاپ” قابل خریداری هستند.

کلسیون بهاره  تابستانی مارک کین

کار دیگری از کلسیون بهاره – تابستانی مارک کین برای سال ۲۰۱۷.

کلکسیون "اوا هرتسوگ" در هفته مد برلین

در کلکسیون “اوا هرتسوگ” بخشی هم به “لباس زیر” اختصاص یافته بود. او قبلا هم از سینه‌بندهایی که قابلیت کاربرد دوگانه دارند، استفاده کرده بود.

اوا هرتسوگ، طراح برلینی که در همین شهر هم تحصیل کرده یک فلسفه دارد: “تولید عادلانه و پایدار مد”. هرتسوگ پیوند عمیقی با برلین دارد و می‌گوید: «نام برلین درست زیر نام محصولات و طرح‌های من قرار گرفته است».

کلکسیون "Avelon" اثر اریک فرنکن، طراح هلندی در هفته مد برلین

ارائه کلکسیون “Avelon” اثر اریک فرنکن، طراح هلندی در هفته مد برلین.

اریک فرنکن، طراح هلندی در هفته مد برلین

بخش دیگری از کلکسیون “Avelon” اثر اریک فرنکن، طراح هلندی در هفته مد برلین.

پارچههای "بدننما" در کارهای کلکسیون "اشتاین روهنر"

استفاده از پارچه‌های “بدن‌نما” در کارهای کلکسیون “اشتاین روهنر”. دو طراح جوان “اینا اشتاین” و “کارولین روهنر” که ریشه در روسیه و سوئیس دارند، هنگام تحصیل در آکادمی هنر برلین با هم آشنا شدند.

 

 

آخرین مطالب این بخش مد و لباس

مدل ها در حال نمایش کلکسیون طراح مد شازیا و سحر در هفته مد لباس عروسی در...
همه مردم، فارغ از زن یا مرد بودن، همیشه دوست دارند لباس های مرتب، شیک و زیبا به تن داشته باشند. برخی با اصول شیک‌پوشی آشنا هستند و می توانند در مجامعی که حضور به هم می رسانند، خوب بدرخشند....
کارشناسان مد ترکیب رنگ های زیبایی را برای فصل های پاییز و زمستان ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ پیش بینی کرده اند که شامل بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه و دکوراسیون داخلی خانه می باشد. رنگ جهانی...
ممکن است تصور کنید که تفاوت عطر و ادکلن و دئودورانت و دیگر رایحه‌ها این است که بطری برای چه کسی تهیه شده‌است یا در کدام پیشخوان فروخته‌ می‌شود – اما واقعیت کمی نامحسوس‌تر از این‌ها است. تمام رایحه‌ها به...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب