»   سینما  »   نیکی کریمی مقابل دوربین « لاله»
۲۲ اسفند ۱۳۹۱ , ساعت ۰:۳۵

نیکی کریمی مقابل دوربین « لاله»

نخستین سکانس از پروژه سینمایی “لاله” با حضور نیکی کریمی مقابل دوربین رفت.

مهر: نخستین سکانس از پروژه سینمایی “لاله” پس از اما و اگرهای بسیار با حضور برخی از خبرنگاران رسانه‌های مختلف در پردیس سینما ملت با بازی نیکی کریمی، فیلمبرداری تورج منصوری و کارگردانی اسدالله نیک نژاد جلوی دوربین رفت.

محوطه داخلی پردیس سینمای ملت در طبقه دوم با چشم‌انداز زیبا از تهران نخستین تصویر ذهنی خبرنگاران هنگام فیلمبرداری این فیلم بود.

شیشه‌های بزرگ این پردیس سینمایی که چشم انداز زیبایی از به اهتزاز درآمدن پرچم سه رنگ کشورمان را در اتوبان نیایش پیش روی چشم قرار می داد و فضاسازی که ایرج رامین فر از این بخش از لوکیشن انجام داده بود، بیانگر یک دفتر کار تبلیغاتی در تهران است.

دکور چوبی قهوه ای رنگ با اشیاء تزئینی کوچکی که داخل تمام این قفسه ها به آرامی جا گرفته بودند و یک میز بزرگ با صندلی های چرمی، دفتری مدرن در شمال تهران را تداعی می کرد.

اسدالله نیک نژاد در فاصله دورتر از بازیگران پشت مانیتور خود ایستاده بود. تورج منصوری در فاصله ای نزدیک به این کارگردان، درست پشت دوربین خود ایستاده بود و منتظر فرمان حرکت.

نیک نژاد با کمک دستیار خود تمام زوایای صحنه را نظاره می کرد. دختر جوانی که بیشتر شبیه منشی این دفتر تبلیغاتی بود با کاغذهایی در دست در کنار نیکی کریمی، بازیگر سینمای ایران ایستاده بود.

در فاصله ای نه چندان دور دو جوان بلندقد با کت و شلوار طوسی و کراوات سیاه رنگی که به گردن داشتند، در فاصله ای نه چندان دور پشت این دو ایستاده بودند.

شرایط برای فیلم برداری این سه کانس آماده بود، دستیار نیک نژاد سالن را دعوت به سکوت کرد. نیک نژاد پشت مانیتور خود ایستاد و به زبان انگلیسی گفت دوربین، صدا و حرکت.

نیکی کریمی با کفش هایی پاشنه بلند و پالتوی مشکی خزدار در کنار دختر جوان با حالتی کوبنده به طرف دوربین راه می رفت.

دختر کنار دست این بازیگر سینمای ایران در حالیکه پابه پای نیکی کریمی طول سالن را طی می کرد، اطلاعاتی را به زبان انگلیسی به این بازیگر سینمای ایران ارائه می کرد و نیکی کریمی در تمام طول مسیر بدون اینکه به صورت او نگاه کند، پاسخ این دختر جوان را به زبان انگلیسی داد.

طراحی صحنه و لباس، فضا، نوع حرکت بازیگران و جایگاه دوربین و بخصوص هدایت بازیگران این فیلم سینمایی به زبان انگلیسی حکایت از فضای جدید در فیلم “لاله” را می داد.

زمانیکه از یکی از همکاران جوان این پروژه خواستم پاسخی درباره این صحنه بخصوص دهد، گفت به هیچ عنوان اجازه چنین کاری نداریم و نکته دیگر اینکه بازیگران هنگامی که قرارداد می بستند متعهد شدند که به هیچ عنوان موضوع فیلم را مطرح نکنند.

فیلمبرداری این سکانس در چند برداشت مختلف انجام شد تا اینکه نیک نژاد با برداشت نهایی از این سکانس پروژه سینمایی خود را پس از حاشیه های فراوان کلید زد.

 

آخرین مطالب این بخش سینما

گزارش صفحه یک بانی ویدئو شماره ۳۵۷۱ شنبه ۲۵ آذر اولین بار در بانی‌ویدئو پدیدار...
قسمت چهارم برنامه شعر یادت نره منتشر شدشعر یادت نره! یک مسابقه برای محک زدن به حافظه شرکت کننده‌هایش است. در این برنامه یک ساعته ترانه‌های ایرانی در سبک‌ها و از دوره‌های مختلف برای شرکت کننده‌ها پخش میشود و آنها...
  در ادامه موج آزارهای جنسی درهالیوود، دو زن ادعا کرده‌اند از داستین هافمن آزار جنسی دیده‌اند. دوست فرزند هافمن نیز ادعا کرده وقتی نوجوان بوده هافمن تن عریان خود را به او نشان داده است. وی این اتهام‌ها...
  نیوشا ضیغمی در گفتگو با یکی از رسانه‌ها به اظهار نظر صریح درباره صدف طاهریان پرداخت. به گزارش ملکانه، نیوشا ضیغمی در گفتگو با یکی از رسانه‌ها، در خصوص صدف طاهریان گفت: من ایشان را اصلاً بازیگر نمی‌دانم....


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب