»   دانش و فناوری  »   نینتندو از کیت های Labo برای کنسول سوییچ رونمایی کرد
۲۸ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۹

نینتندو از کیت های Labo برای کنسول سوییچ رونمایی کرد

نینتندو از کیت های Labo برای کنسول سوییچ رونمایی کرد

کنسول بازی سوییچ چندین راه مختلف برای بازی کردن ارائه می دهد اما نینتندو امروز یک راه و شیوه دیگر هم معرفی کرد که البته این بار کودکان (و کسانی که کودک درون زنده ای دارند) را هدف قرار داده.

Labo یک سری کیت های مقوایی است که با ابزارهایی مثل نخ آن ها را باید به یکدیگر متصل کرد و وسایلی مثل پیانو ساخت. درون هر کدام از این کاردستی های کوچک و بزرگ، سوییچ و تویکان ها (که در حالت عادی جویکان خطاب می شوند) هم قرار می گیرند که آن را تبدیل به یک بازی مهیج خصوصا برای کودکان خلاق می کند.

تاکنون دو بسته Labo روی سایت نینتندو قرار گرفته. یک بسته ۷۰ دلاری که پیانو، موتور و خانه را درون خود دارد و یک بسته ۸۰ دلاری که شما را تبدیل به یک روبات جنگجو خواهد کرد. گرچه نینتندو تاکید کرده که Labo مخاطب هدفش کودکان هستند اما به نظر می رسد بزرگسالان هم از دیدن تیزر رونمایی آن به وجد آمده اند.

مشخصا نینتندو قصد دارد که این پلتفرم کاغذی ابزاری باشد برای جوشش خلاقیت و در عین حال سرگرمی کودکان و نوجوانان که فلسفه وجودی سوییچ را بیش از پیش توضیح می دهد. اما اینکه بازی ها تا چه حد سرگرم کننده باشند می تواند همه قشر مخاطبی را درگیر خود کند.

Toy Con Robot w600 h1001 - نینتندو از کیت های Labo برای کنسول سوییچ رونمایی کرد

Labo قرار است ۲۰ آوریل در ایالات متحده آمریکا به صورت رسمی عرضه شود. نینتندو به زودی قرار است رویدادی مخصوص Labo در نیویورک و سان فرانسیسکو برگزار کند اما فقط کسانی که کودکان ۶ تا ۱۲ سال همراه خود داشته باشند می توانند در این مراسم حاضر شوند.

در انتها تیزر رونمایی نینتندو Labo را مشاهده می کنید.


دیجیاتو

آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

منصفانه ترین تعرفه اینترنت تمامی اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت ثابت در کشورمان که به ارائه سرویس‌های مبتنی بر ADSL و VDSL می‌پردازند، مطابق با الزامات قانونی مصوبه‌ ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات، مجبور به حذف سرویس‌های حجمی و ارائه‌ی سرویس‌های غیرحجمی هستند. طبق گفته وزیر...
سامسونگ بیشترین میزان نیمه رسانای جهان را در سال ۲۰۱۷ مصرف کرده است ...
روشی برای دفع گرما از قطعات الکترونیکی با ترکیب نیترید بور با گرافن، ابزاری ساخته شده که می‌تواند گرما را با کارایی بسیار بالا از قطعات الکترونیکی خارج کند. به گزارش ملکانه : محققان آزمایشگاه پیر آیگرین در فرانسه با استفاده...
اطلاعات اولیه از مرسدس EQ C؛ اولین خودرو تمام الکتریکی بنز شکار شد ...
  • آخرین مطالب