»   اخبار سیاسی  »   نماینده کرج:حضور پرشور درصحنه، گزینه روی میز ملت ایران است
۲۲ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۱۸

نماینده کرج:حضور پرشور درصحنه، گزینه روی میز ملت ایران است

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گزینه روی میز ملت ایران است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد جواد کولیوند امروز(22بهمن)، در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: دشمنان ایران تصور دارند با تحت فشار قرار دادن ملت ایران می توانند شرایطی ایجاد کنند که آنان از پیگیری حقوق مسلم خود کوتاه بیایند.

وی خاطر نشان کرد: ملت ایران بیش از سه دهه است که امتحان خود را پس داده اند و نشان داده‌اند که در تمام صحنه های دفاع از آرمان‌ها و ارزش های نظام حضور دارند و به هیچ وجه از اهداف خود دست نمی‌کشند.

وی افزود: اگر دشمنان نظام تصور می کنند با تبلیغات، فشار و تهدید می توانند ملت ایران را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دلسرد و ناامید کنند باید بدانند هرگز به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

وی ادامه داد: آگاهی و بصیرت مردم در کنار حرکت آنها در مسیر ولایت و رهبری مهمترین عواملی هستند که در طول این سال ها اقتدار و صلابت نظام را حفظ کرده اند .

کولیوند تاکید کرد: بدون شک آگاهی و بصیرت مردم از اهداف و آرمان های انقلاب روز به روز افزایش می یابد که همین امر موجبات به اهتزاز درآمدن پرچم ایران بر قله های رفیع جهان را فراهم می‌کند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به حضور پرشکوه البرزی ها در راهپیمایی امسال اشاره کرد و گفت: البرزی ها امسال نیز همانند سال های گذشته با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن علاوه بر حمایت از مقام معظم رهبری مشت محکمی بر دهان دشمنان کوبیدند.

نماینده مردم کرج در مجلس ادامه داد: البرزی ها در طول سال های گذشته در تمامی صحنه ها اعم از حضور در جبهه های جنگ سخت با عراق و در صحنه های جنگ نرم حضوری پررنگ داشته و خواهند داشت.

وی درپایان گفت: دشمنان ایران باید بدانند گزینه روی میز ملت ایران همان حضورآنها در تمامی صحنه های دفاع از نظام از جمله راهپیمایی روز قدس ، 22 بهمن و انتخابات است.

انتهای پیام


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب