»   اخبار شهرستان ها  »   نماینده پارس‌آباد وبیله‌سوار در مجلس: تغییر استاندار اردبیل در هاله‌ای از ابهام
۱۰ شهریور ۱۳۹۲ , ساعت ۲:۲۴

نماینده پارس‌آباد وبیله‌سوار در مجلس: تغییر استاندار اردبیل در هاله‌ای از ابهام

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر استاندار اردبیل به دلیل عدم توافق نمایندگان استان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

اردبیل نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب برومند، نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با بیان اینکه بنده معتقدم استاندار فعلی تا آخر سال جاری در سمت خود باقی بماند، افزود: تعدادی از نمایندگان استان در تلاش هستند استاندار تغییر یابد و در این خصوص با مذاکره با وزیر کشور در صدد هستند که سه نفر توسط وزیر و سه نفر توسط نمایندگان معرفی شود تا از بین این شش نفر به گزینه واحد برسند.

 

وی افزود : استاندار باید دارای ابعاد جامع استانداری از قبیل ابعاد فرهنگی، سیاسی، اقتصادی باشد و اولویت در بومی بودن شخص استاندار است ولی اگر فردی مفید باشد، حتی غیربومی بوده و بنده نیز با وی اختلاف نظر داشته باشم، از وی حمایت خواهم کرد.

 

برومند با بیان اینکه با تکمیل فرودگاه پارس‌آباد و آمدن هواپیماهای غول‌پیکر می‌توان با انتقال سریع میوه‌های آسیب‌پذیر به کشورهای حاشیه خلیج فارس از ضررهای مادی کلان به کشاورزان جلوگیری کرد، تصریح کرد: با اجرای پروژه تکمیل این فرودگاه، پروازهای حج نیز در این فرودگاه دایر خواهد شد.

 

عضو فراکسیون نمایندگان روحانی مجلس خاطرنشان کرد: فروش اموال دولتی به هیچ وجه مفید واقع نمی‌شود، چراکه به جایی نرسیده‌ایم که همچون کشورهای اروپایی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور اقدام به فروش اموال و املاک دولتی کنیم.

 

برومند از مطالعه نفت مغان خبر داد و افزود: مقرر گردیده نتیجه نهایی بررسی تا پایان شهریور به وزارت نفت ارائه شود تا برای انجام اقدامات لازم در خصوص استخراج نفت تصمیم‌گیری شود.

 

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در آینده نزدیک در صورت استخراج نفت مغان، محور ارتباطی پارس آباد به تبریز به جاده مواصلاتی بین‌المللی تبدیل خواهد شد تا نفت مغان به کشورهای اروپایی صادر شود.

 

 

 

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...