»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   نفت آبادان با یوونتوس رومانی به تساوی رسید
۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۴۰

نفت آبادان با یوونتوس رومانی به تساوی رسید


آبادان – تیم فوتبال صنعت نفت در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی کشور ترکیه، برابر تیم یوونتوس رومانی به تساوی بدون گل دست یافت.

به نقل از مهر، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر امروز در ادامه اردوی خود در کشور ترکیه، برای دومین نوبت در برابر تیم یوونتوس رومانی به میدان رفت و با این تیم به تساوی بدون گل رسید این در حالی است که این تیم بازی قبلی خود در برابر این تیم را واگذار کرده بود.

زردپوشان نفت آبادان همانند مسابقه قبلی با ترکیب اولیه ناصر سالاری، مرتضی اسدی، علی عبدالله‌زاده، علی هلیچی، حسین ساکی، کرار جاسم، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، امید جهانبخش، محمد شادکام و لوسیانو پریرا وارد میدان شدند.

دقیقه  ٥ ارسال از کنار کرار جاسم با ساییده شدن روی سر پریرا از کنار  دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه ١٣ پاس توی عمق آگوستو سزار، شیمبا را در موقعیت بسیار خوبی قرار داد که ضربه این بازیکن را دروازه بان حریف دفع کرد.

دقیقه ١٧ ضربه راه دور امید جهانبخش از کنار دیرک دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه ٣٨ مسابقه حرکت پا به توپ جهانبخش و پاس خوب او در آستانه ورود به دروازه یوونتوس با ضربه سر مدافع حریف به کرنر رفت.

دقیقه ٤١ حرکت مهاجم یوونتوس با واکنش خوب ناصر سالاری ناکام ماند.

دقیقه٤٢ ضربه آگوستو سزار از فاصله ٣٥متری با شیرجه دروازه بان یوونتوس به بیرون رفت.

در آخرین دقیقه نیمه اول ضربه راه دور هافبک یوونتوس با شیرجه بلند سالاری به کرنر رفت.

نیمه نخست این دیدار که با تسلط کامل صنعت نفت بر توپ و میدان همراه بود با نتیجه صفر، صفر خاتمه یافت.

نخستین خطر جدی دیدار در نیمه دوم را نیز آبادانی‌ها خلق کردند و پاس بلند کرار جاسم پشت مدافعان یوونتوس در دقیقه ٥٠ به پریرا رسید که گل سالم این بازیکن از سوی داور مردود اعلام شد.

در پنجاه و نهمین دقیقه دیدار ضربه کاشته کرار جاسم با اختلافی کمتر از نیم متر از بالای دروازه حریف رومانیایی به بیرون رفت.

در دقیقه ٨٠ ارسال کرار جاسم از میان مدافعان حریف و مهاجمان صنعت نفت عبور کرده و به بیرون رفت.

دقیقه ٨٢  خطای مسلم مدافع حریف روی پریرا در محوطه جریمه از چشم داور دور ماند تا یک پنالتی صنعت نفت هم همانند گل سالم این تیم دیده نشود.

با وجود برتری کامل زردهای آبادانی در این مسابقه، در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.

دو تیم از ساعت ١٧ به وقت محلی در زمین چمن هتل پاتالیای ترکیه حضور داشتند و به گرم کردن مشغول شدند. دمای هوا به نسبت روز مسابقه نخست سه درجه گرمتر بود.

صنعت نفتی‌ها با پیراهن زرد، شورت آبی و جوراب سفید وارد زمین شدند و یوونتوس هم یکدست آبی پوش بود.

تیم فوتبال صنعت نفت در این بازی تدارکاتی ٦ تعویض انجام داد و داود نوشی صوفیانی، فرید کریمی بهزادی، حسین بغلانی، امین پورعلی، مسلم مجدمی و عزیز معبودی نیز در این بازی به میدان رفتند.

لوسیانو پریرا و مگنو باتیستا بازیکنان اخطاری صنعت نفت در این بازی بودند.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

اشکان دژاگه این روزها در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به انجام تمرینات ریکاوری مشغول است. به نقل از مهر، اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پس از مصدومیت و انجام عمل جراحی، این روزها در کنار تیم ملی و زیر...
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران بعنوان معاون ورزشی و رییس سازمان فوتبال باشگاه مشکی‌پوشان انتخاب شد. به نقل از مهر، با صدور حکمی از سوی عباسی مدیرعامل باشگاه مشکی پوشان، خداداد عزیزی بعنوان معاون ورزشی و رییس سازمان فوتبال...
اولین تمرین استقلال در سال ۹۷ با حضور گرهارد شرود اینگر برگزار شد.به نقل از مهر، اولین تمرین بازیکنان استقلال در سال ۹۷ پس از چند روز تعطیلی و با حضور سرمربی این تیم در زمین ورزشگاه صنایع دفاع انجام...
روابط عمومی فدراسیون فوتبال ضمن ابراز گلایه از گزارشگر دیدار تیم ملی ایران و تونس، در خصوص پیراهن‌های تیم ملی، در این باره توضیحاتی ارائه داد. به نقل از مهر، آسیب دیدن پیراهن یکی از بازیکان تیم ملی فوتبال ایران...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها