»   اخبار سیاسی  »   نشست 1+5 اواخر ژانویه در استانبول برگزار می شود
۲۳ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱:۴۴

نشست 1+5 اواخر ژانویه در استانبول برگزار می شود

یک منبع دیپلماتیک روسیه اعلام کرد که نشست شش جانبه درباره برنامه هسته ای ایران در اواخر ماه ژانویه در استانبول ترکیه برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه المیادین،منابع دیپلماتیک روسیه از برگزاری نشست ایران با گروه 1+5 در اواخر ماه جاری خبر دادند.
روزنامه آمریکایی ‘واشنگتن پست’ چندی پیش در گزارشی با بیان اینکه گروه 1+5 قصد دارد نسخه اصلاح شده ای از پیشنهادات را به ایران ارائه دهد که تهران ژوئن گذشته با آنها مخالفت کرده است نوشت: ایران را نمی‌توان تغییر داد، غرب باید خود را اصلاح کند.
در همین حال سعید جلیلی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در جریان سفر به هند به خبرنگاران گفت: در مورد دور جدید مذاکرات با گروه 1+5 در ماه جاری میلادی توافق شده است، اما هنوز در مورد زمان و مکان این مذاکرات تصمیمی اتخاذ نشده است.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب