»   اخبار اجتماعی  »   نشست مشترک مترو و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران
۲۳ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۸:۰۹

نشست مشترک مترو و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران

نشست مشترک مدیران شرکت بهره‌برداری مترو تهران و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران امروز در این سازمان برگزار شد.

به گزارش سرویس«شهری» ایسنا، در این جلسه مشترک نقطه نظرات مدیرعامل و مدیران شرکت بهره‌برداری مترو تهران و سازمان مدیریت پیشگیری و بحران شهر تهران منعکس و برهمکاری های مشترک و تعاملات دوسویه بحث و تبادل نظر شد.

محسن نایبی – مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران در این جلسه با بیان اینکه هر مدیری باید بحران را در زمان تصدی مسولیت خود جدی بگیرد، گفت: یک مدیر باید شرایط عادی و بحرانی را به طور هم زمان در نظر بگیرد و آماده هر نوع بحران در دوران مدیریتش باشد.

وی ضمن مهم ارزیابی کردن کردن تعامل دوسویه بین شرکت بهره برداری مترو و سازمان پیشگیری و بحران شهر تهران افزود: موقعیت مترو خاص است و سازمان بحران شهر تهران می تواند در زمینه پیشگیری از وقوع هر نوع بحران به این شرکت کمک شایانی کند.

وی همچنین برپایی مانورهای کوچک مشترک با این سازمان و در مرحله های بعد مانورهای بزرگتر را یکی از راه های مناسب و خوب برای ایجاد آمادگی در برابر بحران های احتمالی دانست و تصریح کرد: در این باره باید همه دستگاه‌ها، سازمان‌ها، شهرداری و دولت همکاری های لازم را داشته باشند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه هر بحران در شهر تهران می تواند هم تهدید باشد و هم فرصت اظهار داشت: مدیران بحران برای پیشگیری باید به این نکته توجه کنند که هر ایستگاه مترو را باید به صورت مجزا از یکدیگر در نظر بگیرند و به اقتضای موقعیت جغرافیایی و سایرعوامل موثر در هر ایستگاه تصمیم گیری شود.

نایبی همچنین نقش ارتباطات و روابط عمومی را در زمان بحران مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: در زمان بحران باید به نحو صحیح و مناسب و دقیق اطلاع رسانی صورت گیرد تا از ایجاد بحران جدید جلوگیری شود و شرایطی به وجود نیاید که بحرانی پس از بحران شکل گیرد.

نایبی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در چند روز اخیر در دیدار با شهردار، مدیران و اعضای شورای شهر تهران اشاره کرد وافزود: مدیریت جهادی که رهبر معظم انقلاب در رابطه با مدیریت شهری بیان نمودند به قدری حائز اهمیت است که باید این موضوع در تک تک کارمندان شهری تهران جلوه کند.

وی با بیان اینکه مدیریت جهادی در شهر تهران باید الگوی سایر مدیران در سطح کشور باشد، گفت: امیدوارم فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد شهردار تهران نقطه عطفی باشد تا تمام مدیران شهری کشور با مدیریت جهادی به مردم خدمت کنند.

انتهای پیام

آخرین مطالب این بخش اخبار اجتماعی

آنها باید زودتر از هم سالانشان از عروسک ها و لذت دوچرخه سواری در کوچه پس کوچه محله شان خداحافظی کنند، زودتر بار مسئولیت زندگی خانوادگی را بچشند و قبل از مزه مزه کردن روزهای بی دغدغه کودکی، دغدغه های...
تفریح یا دورهمی اجتماعی؛ در کافه‌های امروز تهران چه می‌گذرد؟روزنامه شهروند - مطهره خردمندان: خانه فنجان‌ها وطعم‌ها. فضایی با ۶پنجره بزرگ شیشه‌ای که تصویر خیابانی بدون هیاهو را قاب گرفته است. نوری ملایم و زرد روی میز و صندلی‌‎های‌‌ چوبی‌...
سال 95 چند ایرانی متولد شدند؟ + اسامی محبوبسیف الله ابوترابی در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: نرخ عمومی ولادت (به معنی ولادت های ثبت شده به ازای یک هزار نفر جمعیت در یک سال شمسی) در سال...
مردانی به دنبال زنان هم خانه مردانی به دنبال زنان هم خانه , «اسکان رایگان»؛ شاید این عبارت به ظاهر بسیار انسان‌دوستانه و از سر خیرخواهی به نظر برسد، ولی کافی است کمی پیرامون آن تحقیق کنیم تا دریابیم اسم رمز اتفاقی...


  • دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محمد زندوکیلی به نام خواب پاییزی دانلود آهنگ جدید سینا شعبانخانی به نام نزدیکای پاییز دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ به نام هوای تو دانلود آهنگ جدید سیروان خسروی و زانیار خسروی به نام نمیرم عقب
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب