»   اخبار اجتماعی  »   نشست مشترک مترو و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران
۲۳ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۸:۰۹

نشست مشترک مترو و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران

نشست مشترک مدیران شرکت بهره‌برداری مترو تهران و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران امروز در این سازمان برگزار شد.

به گزارش سرویس«شهری» ایسنا، در این جلسه مشترک نقطه نظرات مدیرعامل و مدیران شرکت بهره‌برداری مترو تهران و سازمان مدیریت پیشگیری و بحران شهر تهران منعکس و برهمکاری های مشترک و تعاملات دوسویه بحث و تبادل نظر شد.

محسن نایبی – مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران در این جلسه با بیان اینکه هر مدیری باید بحران را در زمان تصدی مسولیت خود جدی بگیرد، گفت: یک مدیر باید شرایط عادی و بحرانی را به طور هم زمان در نظر بگیرد و آماده هر نوع بحران در دوران مدیریتش باشد.

وی ضمن مهم ارزیابی کردن کردن تعامل دوسویه بین شرکت بهره برداری مترو و سازمان پیشگیری و بحران شهر تهران افزود: موقعیت مترو خاص است و سازمان بحران شهر تهران می تواند در زمینه پیشگیری از وقوع هر نوع بحران به این شرکت کمک شایانی کند.

وی همچنین برپایی مانورهای کوچک مشترک با این سازمان و در مرحله های بعد مانورهای بزرگتر را یکی از راه های مناسب و خوب برای ایجاد آمادگی در برابر بحران های احتمالی دانست و تصریح کرد: در این باره باید همه دستگاه‌ها، سازمان‌ها، شهرداری و دولت همکاری های لازم را داشته باشند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه هر بحران در شهر تهران می تواند هم تهدید باشد و هم فرصت اظهار داشت: مدیران بحران برای پیشگیری باید به این نکته توجه کنند که هر ایستگاه مترو را باید به صورت مجزا از یکدیگر در نظر بگیرند و به اقتضای موقعیت جغرافیایی و سایرعوامل موثر در هر ایستگاه تصمیم گیری شود.

نایبی همچنین نقش ارتباطات و روابط عمومی را در زمان بحران مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: در زمان بحران باید به نحو صحیح و مناسب و دقیق اطلاع رسانی صورت گیرد تا از ایجاد بحران جدید جلوگیری شود و شرایطی به وجود نیاید که بحرانی پس از بحران شکل گیرد.

نایبی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در چند روز اخیر در دیدار با شهردار، مدیران و اعضای شورای شهر تهران اشاره کرد وافزود: مدیریت جهادی که رهبر معظم انقلاب در رابطه با مدیریت شهری بیان نمودند به قدری حائز اهمیت است که باید این موضوع در تک تک کارمندان شهری تهران جلوه کند.

وی با بیان اینکه مدیریت جهادی در شهر تهران باید الگوی سایر مدیران در سطح کشور باشد، گفت: امیدوارم فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد شهردار تهران نقطه عطفی باشد تا تمام مدیران شهری کشور با مدیریت جهادی به مردم خدمت کنند.

انتهای پیام


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار اجتماعی

مردانی به دنبال زنان هم خانه مردانی به دنبال زنان هم خانه , «اسکان رایگان»؛ شاید این عبارت به ظاهر بسیار انسان‌دوستانه و از سر خیرخواهی به نظر برسد، ولی کافی است کمی پیرامون آن تحقیق کنیم تا دریابیم اسم رمز اتفاقی...
فیلم پورن: تاثیرات مخرب تماشای فیلم پورنو بر رفتار مردانبه نقل از اسپوتنیک، روانشناسان آمریکایی از دانشگاه نبراسکا لینکلن، در مطالعات خود به شناسایی الگوهای بین تماشای فیلم های پورنو و رفتار مردان پرداخته اند. نتایج این تحقیق در 125...
اولین راهنمای سکس برای زنان مسلمان در اینترنت به فروش گذاشته شد.به گزارش اسپوتنیک، گاردین در این خصوص گزارش داد، نویسنده این کتاب ترجیح داد گمنام بماند و نام مستعار ام ملاحت را برای خود انتخاب کرد. در این کتاب...
۷ روشی که کمک می کند بدون تغییر ظاهری جذاب تر به نظر برسیدهمه انسان ها در تلاش هستند تا بهترین رفتار و ظاهر را داشته باشند تا در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی به نظر برسند. اما این...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب