»   آخرین اخبار اقتصادی روز  »   نتایج طرح آمارگیری از دستمزد شاغلان طرح‌های عمرانی
۱۸ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۶:۱۱

نتایج طرح آمارگیری از دستمزد شاغلان طرح‌های عمرانی


به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس نتایج حاصل از این آمارگیری، متوسط دستمزد ساعتی برخی از نیروهای انسانی شاغل در طرح های عمرانی در نیمه اول 1392 و تغییرات آن نسبت به دوره قبل و دوره مشابه سال قبل ارائه شده است.


متوسط دستمزد ساعتی راننده تریلی در نیمه اول امسال 71 هزار و 446 ریال است که نسبت به نیمه اول سال گذشته 41.8 درصد افزایش یافته است. همچنین متوسط دستمزد ساعتی راننده لودر در نیمه اول امسال 70 هزار و 765 ریال که نسبت به سال گذشته 41 درصد افزایش داشته است.


همچنین متوسط دستمزد ساعتی بنای سفت کار درجه یک 78 هزار و 926  ریال است که نسبت به نیمه اول سال گذشته 41.4 درصد افزایش نشان می دهد. دستمزد ساعتی آرماتوربند درجه یک در نیمه اول امسال 81 هزار و 128 ریال است که نسبت به نیمه اول سال گذشته 40.5 درصد افزایش داشته است.


دستمزد ساعتی اسکلت ساز درجه یک در نیمه اول امسال 97 هزار و 158 ریال که نسبت به نیمه اول سال گذشته 41.6 درصد افزایش یافته است. طبق اعلام مرکز آمار ایران، دستمزد ساعتی سیمان کار درجه یک 85 هزار و 797 ریال که نسبت به نیمه اول سال گذشته 39.4 درصد افزایش داشته است.


بر پایه این گزارش، دستمزد ساعتی کاشی کار درجه یک در نیمه اول امسال 91 هزار و 805 ریال است که نسبت به نیمه اول سال گذشته 40.1 درصد افزایش داشته است. دستمزد ساعتی استادکار تاسیسات در نیمه اول سال گذشته 105 هزار و 590 ریال است که نسبت به نیمه اول سال گذشته 41.2 درصد افزایش داشته است.


دستمزد ساعتی کارگر ساده 43 هزار و 634 ریال است که نسبت به نیمه اول سال گذشته 44.7 درصد افزایش یافته است. در بین تمامی اقلام مورد آمارگیری، استادکار کابل کش فشارقوی با 12.2 درصد و بندکش کارهای سنگی با 17 درصد، دارای کمترین و بیشترین افزایش در متوسط دستمزد ساعتی نسبت به دوره قبل بوده اند.


همچنین مقایسه متوسط دستمزد ساعتی در این دوره با دوره مشابه سال قبل نشان می دهد که کمترین افزایش دستمزد ساعتی مربوط به راننده ماشین های لوله گذار- سایدبوم با 36.4 درصد و بیشترین افزایش دستمزد ساعتی مربوط به بندکش کارهای سنگی با 46.6 درصد بوده است.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش آخرین اخبار اقتصادی روز

اولین واحد بیت کوین نقد ( Bitcoin Cash)، که انشعابی از بیت‌کوین است، روز سه‌شنبه “استخراج شد.” برخی نگران آن بودند که با تولد بیت‌کوین نقد، ارزش بیت‌کوین دچار نوسان‌ شدیدی شود، اما با گذشت یک روز از استخراج اولین...
کرمانشاه- روند رسیدگی به واگذاری پرابهام دومین پالایشگاه قدیمی ایران با عزل مدیرعامل منصوب خریداران جدید و عدم تمکین وی به ترک این پست وارد فاز تازه ای شده است.اخبارگزاری مهر- گروه استانها: واگذاری پر ابهام پالایشگاه کرمانشاه به بخش...
شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران دستورالعملی به زبان انگلیسی در سایت خود قرار داده که بر اساس آن به شرکت های هواپیمایی دنیا اعلام می کند برای عبور از ایران باید به ازای وزن هواپیما و میزان مسافتی...
شرکت ماشین آلات  صنعتی تراکتورسازی ایران در شهر تبریز  که در سال های گذشته  از گروه صنعتی تراکتور سازی ایران جدا شده، ورشکست شد. بر اساس سندی  که  به دست خبرگزاری تسنیم رسیده است و مدیرعامل گروه صنعتی تراکتور سازی ایران نیز ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب