»   اخبار سیاسی  »   نامه 9 انجمن اسلامی به آیت الله آملی لاریجانی به مناسبت 9 دی
۳۰ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۲:۳۹

نامه 9 انجمن اسلامی به آیت الله آملی لاریجانی به مناسبت 9 دی


 به گزارش خبرگزاری مهر، 9 انجمن اسلامی دانشجویان، در آستانه 9 دی  در نامه ای خطاب به آیت الله آملی لاریجانی تاکید کردند که ملت بزرگ ایران در طول بیش از سه دهه از حیات جمهوری اسلامی، در همه بزنگاه‌ها به حمایت از نظام در صحنه بوده‌اند و پیوند ناگسستنی خود را با حاکمیت به کرات به نمایش گذاشته‌اند.


متن نامه به این شرح است:


“ریاست محترم قوه قضائیه


آیت الله صادق آملی لاریجانی


سلام علیکم


از مولفه‌های افتخارآمیز نظام مقدس اسلامی، پشتوانه مردمی برجسته و پررنگ آن است، به طوری که ملت بزرگ ایران در طول بیش از سه دهه از حیات جمهوری اسلامی، در همه بزنگاه‌ها به حمایت از نظام در صحنه بوده‌اند و پیوند ناگسستنی خود را با حاکمیت به کرات به نمایش گذاشته‌اند.


دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و حضور 40 میلیونی مردم، یکی از بارزترین و کم نظیرترین نمونه‌های حضور مردمی در صحنه‌ها بود و ملت ایران بعد از گذشت سه دهه، به وضوح نشان دادند که همچنان پای نظام اسلامی ایستاده‌اند و به نظام سیاسی اعتماد و اطمینان دارند.


اما دشمنان قسم خورده نظام و مردم که همواره حضور مردم در صحنه را مانع اصلی نیل به اهداف و اغراض شوم خود می‌پندارند، بار دیگر به مقابله با ملت به پا خاستند و آنگاه که در انتخابات سال 88 با “نه” معنادار مردم روبرو شدند، تصمیم بر انتقام گیری از مردم گرفتند و تا آنجا که برایشان ممکن بود پیش رفتند.


ریاست محترم قوه قضائیه


آنچه که در سال 88 به وقوع پیوست، ظلم بزرگی بود که فتنه گران خبیث در حق مردم ایران و نظام اسلامی روا داشتند و بدون شک این جنایت تاریخی، هیچ گاه از حافظه ملت فراموش نخواهد شد.


سران فتنه برای ضربه زدن به نظام از هیچ تلاشی دریغ نکردند و شما هم به وضوح واقفید که آنها در این مسیر تا آنجا که توانستند پیش رفتند.


با این همه، مردم ایران همانند گذشته باز هم به میدان آمدند و با خلق حماسه تاریخی و به یاد ماندنی 9دی، فتنه فتنه گران را خنثی کردند. حماسه‌ای که البته حاوی پیام‌های معنادار و قابل توجه زیادی بود.


توده‌های ده‌ها میلیونی مردم در یوم الله 9دی به وضوح و با فریادهای رسا خواسته‌های خودشان را در قبال سران فتنه اعلام کردند و مشخص است که مطالبه عموم ملت نسبت به کسانی که برای انتقام گیری از مردم از هیچ کاری فروگذار نکردند چیست. لذا از قوه قضاییه هم انتظار می‌رود با همراهی ملت بزرگ ایران، نسبت به محاکمه جنایت کارانی که ظلمی تاریخی و فراموش نشدنی را در حق مردم و نظام اسلامی روا داشتند اقدام کند و اجازه ندهد آنان که خود دستشان در جنایت سال 88 آلوده است، با سوء استفاده از  شرح صدر و رافت نظام اسلامی بار دیگر برای ادامه ظلم به مردم بسترسازی کنند.


مقایسه برخوردی که با سران فتنه صورت گرفته است با خواسته‌ای که ده‌ها میلیون ایرانی در 9دی آن را فریاد زدند، نشان می‌دهد که نظام و قوه قضاییه کمترین شدت را در برخورد با فتنه گران داشته‌اند و البته همین مدارا با سران فتنه موجب شده است که امروز برخی‌ها با بی شرمی هر چه تمام‌تر خود را طلبکار بدانند و درخواست‌هایی شرم آور در رابطه با این خائنین به ملت داشته باشند.


حضرت آیت الله آملی لاریجانی


ما دانشجویان از قوه قضائیه انتظار داریم که در آستانه چهارمین سالروز حماسه عظیم 9دی، بار دیگر خواسته‌ها و شعارهایی که ملت بزرگ ایران در آن روز به یادماندنی فریاد می‌زدند را به یاد بیاورید و برای تحقق خواسته بحق مردم ایران در قبال سران خائن فتنه سال 88، کمر همت ببندید.


از جنابعالی و دستگاه قضا انتظار می‌رود در پاسخ به خواسته بحق عموم ملت ایران که در نهم دی ماه سال 88 به وضوح آن را بیان کردند، سران خائن و جنایت کار فتنه سال 88 را محاکمه کنید و آنها را به سزای اعمال خود برسانید.


انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز


انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شهرکرد


انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان


انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه باهنر کرمان


انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز


انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه مازندران


انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان


انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان


انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه محقق اردبیلی

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نرگس موسوی (دختر میرحسین موسوی) فیش‌های حقوقی خود را منتشر کرد نرگس موسوی، دختر میرحسین و رهنورد در پستی در اینستاگرام خود با انتشار فیش‌های حقوقی چند سال گذشته خود به تهمت‌پراکنی‌ها و فحاشی‌های عده‌ای در فضای مجازی واکنش نشان داده...
اجرای برنامه هنری چند دختر بچه این‌بار موضوعی بود که بر اساس آن پرونده حمله رسانه‌ای به شهردار تهران تکمیل شود. به گزارش روزنامه اعتماد؛ آنها برگزار‌کنندگان این برنامه را به ابتذال و زمینه‌سازی برای «رقص دختران» متهم کرده‌اند. حالا محمد...
رفع حصر تا عید صورت می‌گیرد غلامرضا حیدری نماینده مردم تهران و عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید،‌ در توئیتر خود نوشت: طبق آخرین جلسات و مذاکراتی که با سران محترم قوا و آقای شمخانی داشته‌ایم، استنباط ما این بوده است...
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با صدور فراخوانی از عموم کارگران شاغل و بازنشسته و نهادهای صنفی کارگری خواستند تا برای روز چهارشنبه (دوم اسفند) با برپایی تجمع صنفی مقابل محل استقرار شورای نگهبان...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها