»   اخبارافغانستان  »   نامه پزشکان‎افغانستانی به رئیس‎جمهور ایران پیرامون پیونداعضا به مهاجران
۱۱ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۱۶

پس از درگذشت «لطیفه رحمانی» نوجوان دوازده‌ساله افغانستانی

نامه پزشکان‎افغانستانی به رئیس‎جمهور ایران پیرامون پیونداعضا به مهاجران

پس از درگذشت نوجوان دوازده‌ساله افغانستانی، انجمن متخصصین طب افغانستان طی نامه‌ای به «حسن روحانی» رئیس جمهور اسلامی ایران خواستار بازنگری و تغییر در قانون محدودیت پیوند اعضا برای مهاجرین شدند.

پس از درگذشت «لطیفه رحمانی» نوجوان دوازده‌ساله افغانستانی بر اثر بیماری سیروز کبدی و ویلسون در دانشگاه نمازی شیراز، انجمن متخصصین طب افغانستان طی نامه‌ای به «حسن روحانی» رئیس جمهور اسلامی ایران خواستار بازنگری و تغییر در قانون محدودیت پیوند اعضا برای مهاجرین شدند.

در این نامه آمده است:

با توجه به محدویت پیوند اعضا که برای اتباع غیرایرانی در طول سال‌های اخیر از طرف وزارت محترم بهداشت و مجلس شورای اسلامی وضع شده است، باعث ایجاد بار روانی بین مهاجرین گشته و عاملی شده که خدمات دولت محترم جمهوری اسلامی ایران در قبال سلامت و بهداشت جامعه مهاجر کمتر جلوه نماید.

از ریاست محترم جمهوری اسلامی، وزارت محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی و مجلس محترم جمهوری اسلامی ایران تقاضامندیم تا در تغییر و رویکرد این قانون بازنگری نمایند تا با ایجاد قانون بهتر بتوانیم گامی هرچند کوچک در جهت همدلی 2 جامعه مهاجر و انصار برداشته باشیم.

در این راستا انجمن متخصصین طب افغانستان و همچنین دیگر انجمن‌ها قول همکاری خواهند داد که جامعه مهاجر نیز با ثبت نام در بانک اهدا اعضاء جمهوری اسلامی ایران به ذخیره اطلاعاتی بانک‌های اهدای عضو ایران بیفزایند.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبارافغانستان

لیونل مسی ستاره بارسلونا همراه با این تیم وارد قطر شده تا با الاهلی مسابقه دهد. حضور او در قطر منجر به برآورده شدن آرزوی یک کودک افغان شد. این کودک افغان که مرتضی احمدی نام دارد، چند وقت قبل...
جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال افغانستان در شهر دوشنبه تاجیکستان زیر نظر انوش دستگیر سرمربی موقت تیم ملی به مدت یک ساعت برگزار شد. در این تمرین تمامی ۲۶ بازیکن حضور داشتند. تیم ملی بعد از ظهر امروز نیز تمرین خواهد...
عکس دختر افغانی خوشگل   جستجوهای مربوط به عکس دختر افغان عکس دختر افغانی مقیم ایران - عکس دختر افغانی در ایران - عکس افغانی خنده دار - دختر افغانی فیس بوک - عکس دختر افغانی خوشگل - زن افغانی صیغه - دختر...
فرشته حسینی نام بازیگر زن افغان است که نقش اصلی فیلم رفتن را بر عهده دارد. فرشته حسینی خود را الگوی دختران افغان می داند و می گوید، خانواده‌ها آرزوی دخترانشان را نکشند فیلم سینمایی «رفتن» ساخته‌ برادران محمودی با فیلم‌نامه‌ای...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب