میلان دو بار بازی باخته رابه تساوی کشاند و در نهایت در خانه مقابل رم به نتیجه 2-2 رسید. به نظر می‌رسد هر دو تیم از این نتیجه راضی باشند.

سایت گل – بازی میلان با رم با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

رم بازی را بهتر آغاز کرد و ماتیا دسترو که مقابل فیورنتینا گل پیروزی‌بخش رم را زده بود در دقیقه 13 گل اول بازی را به ثمر رساند.

آدام لیاییچ توپ را به کوین استروتمن در سمت چپ سپرد و او با نفوذ توپ را از داخل محوطه جریمه به صورت زمینی ارسال کرد تا دسترو از فاصله‌ای نزدیک دروازه حریف را باز کند.

اما میلان در دقیقه 30 توانست گل تساوی را بزند. روی یک ضربه کرنر بود که سولی مونتاری روی توپ اثر گذاشت و کریستین زاپاتا با عبور از تله آفساید با ضربه سری محکم دروازه مورگان دسانکتیس را باز کرد.

دقایقی بعد ضربه مایکل بردلی به خط دروازه هم رسید اما از آن عبور نکرد و گل دوم رم به ثمر نرسید.

گابریل در نیمه دوم جای کریستین آبیاتی را در دروازه میلان گرفت و در همان دقیقه 50 یک خطای پنالتی مرتکب شد. ژروینیو که نمایش بسیار خوبی داشت از خط دفاعی میلان گذشت و دروازه‌بان برزیلی و 21ساله میلان در گوشه محوطه جریمه رویش خطا کرد. گابریل کارت زرد گرفت و استروتمن از روی نقطه پنالتی چهارمین گل فصل خود را در سری آ زد.

میلان در دقیقه 77 کار را مساوی کرد. مونتاری 29ساله توپ را در گوشه محوطه جریمه گرفت، دودو را فریب داد و سپس با شوتی به گوشه پایینی دروازه آن را گل کرد.

ماریو بالوتلی در دقایق پایانی می‌توانست میلان را پیش بیندازد اما یک بار ضربه ایستگاهی او را دسانکتیس دفع کرد و یک بار هم ضربه‌اش از کنار دروازه به بیرون رفت.

با این حال چیزی نمانده بود که تیم ماسیمیلیانو آلگری در آخرین ضربه بازی گل بخورد، که ضربه ژروینیو راهی به دروازه نیافت.