سرمربی اسکاتلندی یونایتد در صحبت هایی اعلام کرد که با وجود شرایط سخت استادیوم بریتانیا ، تیمش کنترل خوبی بر بازی داشت

سایت گل- دیوید مویس خوشحال است که تیمش توانست تا با غلبه بر استوک سیتی توانسته به مرحله نیمه نهایی کاپیتال وان کاپ برسد.

در جریان این بازی اشلی یانگ توانست اولین گلش برای یونایتد در طول 17 ماه اخیر را در نیمه دوم بازی به ثمر برساند و پاتریس اورا هم گل دوم را زد تا یونایتد 0-2 از سد حریف عبور کند

حالا یونایتد باید در دور بعدی با ساندرلند بازی کند و مویس در انتظار آن است که دراولین فصل حضورش در اولدترافورد یک جام قهرمانی را کسب کند.

سرمربی سابق اورتون در صحبت هایی به اسکای سپورتس گفت:« من فکر می کنم که به ویژه در نیمه اول بازی کردن برای بازیکنان ما واقعا سخت بود. این یکی از بدترین شرایط برای تیم ما بود. بازیکنان می گویند که بازی کردن در بادهای شدید از هرکار دیگری سخت تر است.گل اول تیم ما همیشه تفاوتهای زیادی را رقم می زند. ما کنترل بازی را در دست داشتیم و بعد از گل دوم دیگر همه چیز بروفق مراد پیش رفت.»

ساندرلند تیم قعرنشین جدول لیگ برتر است ولی مویس تیم گاس پویت را دست کم نمی گیرد، چرا که می داند آنها درمرحله یک چهارم پایانی چلسی را از پیش رو برداشته بودند.

مویس ادامه داد:« من خوشحالم که به دور بعد رسیده ایم. بازی نیمه نهایی سختی را مقابل ساندرلند خواهیم داشت. این بازی یک بازی حذفی است و گویای آن است که ساندرلند به نحوی بازی می کند که توانست چلسی را شکست دهد. آنها سرمربی جدیدی دارند و همه چیز سخت خواهد بود ولی ما خوشحالیم که به دور بعد رسیده ایم.»