سایت گل – به نقل از FCBayern.ir- توماس مولر مهاجم جوان باشگاه بایرن مونیخ به نظر می رسد با روحیه ای بالا در مورد سال 2013 و ادامه موفقیت های بایرن در سال آینده میلادی صحبت می کند.

مولر 24 ساله در دوران حرفه ای فوتبال خود موفقیت هایی را تجربه کرده است که شاید بسیاری از بزرگان فوتبال هم آرزوی آن را داشته باشند او در طول چهار فصل گذشته سه بار در فینال لیگ قهرمانان حاضر بود و در جام جهانی نیز با کسب عنوان آقای گلی و برترین جوان تورنمنت افتخارات خود را در عرصه ی ملی ثبت کرد.

مولر در پاسخ به اینکه آیا می توان موفقیت های فصل پیش را برای بایرن متصور بود به مجله ی ورزشی یازده دوست می گوید:” شاید این احمقانه باشد اما من در طول چهار فصلی که به صورت حرفه ای برای بایرن بازی می کنم سه فینال چمپیونزلیگ را تجربه کرده ام و بازی در فینال برای من کاملا طبیعی است.”

او به افتخارات فصل گذشته هم نگاهی می اندازد و می گوید:” این فوق العاده بود ما در طول پنج هفته یوونتوس را شکست دادیم و سپس به مصاف بارسلونا رفتیم و آن ها را حذف کردیم تا راهی فینال شویم. با توجه به برتری فوق العاده در بوندس لیگا باید دورتموندی را که در بوندس لیگا با 20 امتیاز برتری جا گذاشته بودیم در فینال لندن شکست می دادیم وگرنه تمام این افتخارات را باید به سطل زباله می سپاردیم.”