آزارد 11 گل در این فصل به ثمر رسانده و مربی پرتغالی چلسی بر این باور است که او می تواند پا در راه رونالدو و مسی بگذارد.

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، اعلام کرد که متوجه تغییر در بینش ادن آزارد شده، چیزی که می تواند روزی او را به یکی از بزرگ ترین بازیکنان جهان تبدیل کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن آزارد پس از انتقال 32 میلیون پوندی که به چلسی داشت، به یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیم تبدیل شده است.

آزارد 11 گل در این فصل به ثمر رسانده و مربی پرتغالی چلسی بر این باور است که او می تواند پا در راه رونالدو و مسی بگذارد.

مورینیو به استاندارد گفت: “ادن می تواند به یکی از بهترین بازیکنان جهان تبدیل شود. حالا او فوتبال را با دیدی متفاوت نگاه می کند.”

او می فهمد که چه تفاوتی میان استعداد و بازده و عملکرد وجود دارد و فاصله بین عملکرد های سینوسی با ثبات در بازی را می داند. حالا او می داند که چگونه می توان این شکاف ها را پر کرد.

ادن خیلی بهتر تمرین می کند، بهتر تمرکز می کند. از نظر تاکتیکی او یک تحول بزرگ داشته است. او می داند که چگونه توانایی هایش را با سطح تیم تطبیق دهد. بهترین راه را برای پوشاندن ضعف هایش می داند.

او حالا 23 سالش است و دومین فصل خود را در انگلیس سپری می کند، قبل از آن هم در فرانسه تجربه ای داشته. برای چلسی بازی می کند که در حال تلاش برای قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان است، همینطور با بلژیک به جام جهانی نیز خواهد رفت. او تمام ابزار های لازم را برای از بین بردن فاصله ها در دستانش دارد.

همه می دانند که بازیکن با استعدادیست، همان چیزی که وقتی به چلسی آمد بود. ولی حالا در حال تلاش برای رسیدن به سطحی دیگر است، ما هم کمکش می کنیم و قدم به قدم به آن جا می رسد. امیدوارانه، این استعداد بزرگ خودش را به یک بازیکن بزرگ تبدیل می کند.”