»   دانش و فناوری  »   مهلت ارسال مقاله به کنفرانس «توسعه کیفیت راهبردی در سلامت غذا»
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۱:۰۹

مهلت ارسال مقاله به کنفرانس «توسعه کیفیت راهبردی در سلامت غذا»

انجمن مدیریت کیفیت ایران با حمایت معنوی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران اولین کنفرانس ملی «توسعه کیفیت راهبردی فراگیر در سلامت غذا» را برگزار می‌کند.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر مجید جوانمرد، مدیر کل دفتر تجاری‌سازی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و رئیس علمی کنفرانس با اعلام این خبر اظهار کرد: نخستین کنفرانس ملی توسعه کیفیت راهبردی فراگیر در سلامت غذا، 2 و 3 اردیبهشت ماه سال 93 در محل انستیتو تحقیقات و تغذیه‌ای صنایع غذایی کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: تمام استادان، دانشجویان و صاحب‌نظران و فعالان در حوزه صنایع غذایی می‌توانند ضمن مشارکت در این کنفرانس ملی در یکی از حوزه‌های مطروحه با دیگر موضوعات جهت راهگشایی در تبیین و شناخت توسعه کیفیت صنعت غذایی کشور مقالات خود را ارائه کنند.

بر اساس این گزارش، «نقش توسعه استانداردها، در ارتقای کیفیت و ایمنی مواد غذایی»، «نقش سازمان‌های نظارتی در ارتقای سلامت غذا»، «توسعه فناوری نوین در صنعت غذا»، «زنجیره تامین و توزیع در حفظ و پایداری کیفی مواد غذایی»، «جایگاه استقرار سیستم‌های مدیریتی در صنعت غذا»، «نقش برچسب گذاری در ارتقای آگاهی مصرف کنندگان»، «سیستم‌های ارتباط با مشتری و رضایت مندی مشتریان» و «نقش توسعه کیفیت در اقتصاد» از جمله موضوعات مورد نظر برای ارائه مقاله هستند.

مهلت ارسال خلاصه مقالات تا 20 اسفند ماه امسال اعلام شده است.

انتهای پیام

آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

بررسی قسمت چهارم Guardians of the Galaxy؛ بازگشت به دوران افول ...
فروش آیفون 10 پایین‌تر از حد انتظار بوده است پس از فروش نه‌چندان موفق دو گوشی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس و درحالی‌که انتظار می‌رفت آیفون ۱۰ این وضعیت را تغییر دهد؛ گزارش‌ فروش پرچم‌دار اپل رضایت‌بخش نیست. به...
دلالی گریبان گیر تسلا مدل 3 شد؛ فروش حواله های سری نخست با قیمت 10 هزار دلار ...
معرفی سامانه کاوه نگار؛ وب سرویس پیام کوتاه داخلی و بین المللی ...


  • دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا

    دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا

    دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب