»   جالب و خواندنی  »   مهلت ارسال مقالات به کنگره ملی امام صادق (ع) تا 5 دیماه تمدید شد
۱۶ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۰:۱۱

مهلت ارسال مقالات به کنگره ملی امام صادق (ع) تا 5 دیماه تمدید شد


حجت الاسلام مقصود محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه کنگره ملی امام صادق‌(ع 28 دی ماه سال جاری، مصادف با سالروز ولادت این امام بزرگوار در خوی برگزار می شود افزود: تاکنون 25 مقاله برای برگزای گنکره ملی به دیرخانه آن ارسال شده است.


وی با اشاره به تمدید مهلت ارسال مقالات تا 5 دیماه امسال اظهارداشت: این مقالات در زمینه های سیره علمی و سیاسی امام صادق (ع) و نقش حوزه های علمیه در احیای مکتب امام صادق ع،جریان شناسی فکری و سیاسی عصر امام صادق هستند که از پزوهشگران برجسته مراکز علم و حوزی سراسر کشور به دبرخانه این گنکره در خوی ارسال شده است.


حجت الاسلام محمودی ادامه داد: این کنگره ملی با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و آشنایی هرچه بهتر و بیشتر مردم باسیره عملی ائمه اطهار (ع)با حضور بیش از 600 نفر از اندیشمندان و محققان دانشگاهی و حوزی داخلی و خارجی برگزار می شود.


وی با اعلام اینكه پس از داوری مقالات در كمیته علمی، مقالات برگزیده در همایش ارائه و در مجله الكترونیكی ویژه همایش نیز منتشر می شود ادامه داد: علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت همایش به نشانی: http://www.c-emam-sadegh.ir نسبت به كسب اطلاعات بیشتر اقدام كنند.


حجت الاسلام محمودی با اشاره به جایگاه والای علمی امام صادق و نقش آن حضرت در شکوفایی شیعه در جهان برگزاری این کنگره درشهرستان خوی را در شناخت و تبین زویایی زندگی آن امام همام بسیار موثر دانست و بر همکاری دستگاههای فرهنگی شهرستان برای برگزاری هرچه باشگوهتر این گنکره تاکید کرد.


 برگزاری نمایشگاه خوشویسی از چهل حدیث امام صادق (ع) و نمایشگاه کتاب با مضامین زندگی و شخصیت امام صادق از جمله  برنامه های این کنگره ملی خواهد بود.


 


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

همه می دانیم که افراد عادات خاصی دارند و به سختی می توان افرادی را پیدا کرد که عادات، سلایق و رفتارهای نسبتاً مشابهی داشته باشند. نکته ی مهم تر این است که عادات ما چیزهای ساده و پیش پا...
آدمخواری چیزی است که حال انسان را به هم می زند و نمی توان تصور کرد که بشر به هر دلیلی گوشت همنوع خود را بخورد. از آن گذشته همه بر این باورند که این عادت تهوع آور مربوط به...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب