»   اخبار اجتماعی  »   مهدهای کودک و مدارس ابتدایی تعطیل شد
۶ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱:۱۲

مهدهای کودک و مدارس ابتدایی تعطیل شد

با پیشنهاد کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران و تایید استاندار مدارس مقطع دبستان و مهدهای کودک فردا به دلیل آلودگی هوای تهران تعطیل است.

کارگروه کمیته آلودگی هوای تهران دقایقی قبل با حضور تمامی اعضا و غیبت معاون استاندار آغاز شد.

در این جلسه اعضای کارگروه گزارشی از وضعیت آلودگی هوا و مشکلات تنفسی شهروندان ارائه کردند.

در این جلسه یوسف رشیدی از مدیران شهرداری تهران پیشنهاد تعطیلی مدارس را ارائه کرد و گفت: در قانون شرایط اضطرار در آلودگی هوا آمده است که باید مدارس ابتدایی تا متوسطه تعطیل شود.

محمدهادی حیدرزاده مدیرکل محیط زیست استان تهران در ادامه گفت: نماینده آموزش و پرورش در این جلسه باید این موضوع را به وزیر اطلاع دهد و با پیشنهاد آقای رشیدی برای تعطیلی پیش دبستانی، دبستان، راهنمایی و دبیرستان برای روز چهارشنبه موافق هستیم ولی این تنها یک پیشنهاد است و باید استاندار تهران به عنوان نماینده دولت آن را تایید کند.

همچنین در این جلسه پیشنهاد شد برای تعطیلی موقت کارخانه ها، جلوگیری از فعالیت های عمرانی شهری و توقف فروش طرح ترافیک روزانه به استاندار پیشنهاد شود.

یکی از اعضای جلسه اعلام کرد شبها تهران در لایه ای سنگین از آلودگی هوا به سر می برد و اگر این کمیته به داد مردم تهران نرسد خلاف شرع و انسانیت است.

در ضمن حضور خبرنگاران هم ضرورتی نداشته چرا که هنوز مصوبات به تایید استاندار نرسیده است در ادامه این جلسه اعلام شد که ۳ میلیون قشر آسیب پذیر در تهران زندگی می کنند که با تصویب اعضای کمیته پیشنهاد شد که ادارات دولتی تهران با مرخصی روزانه کارمندان موافقت کرده و یا ادارات دو ساعت با تاخیر آغاز بکار کند ولی نماینده وزارت بهداشت و وزارت کشور و شهرداری تهران پیشنهاد دادند که تهران روز چهارشنبه تعطیل شود همچنین تمامی مسابقات ورزشی و فعالیت های بدنی تعطیل و تعلیق گردد.

اعضای اصلی کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران پس از تصویب پیشنهادات از طبقه دوازدهم به طبقه شانزدهم استانداری رفته تا با سید حسین هاشمی استاندار تهران در مورد تایید مصوبات جلسه داشته باشند.

استاندار تهران بعد از این جلسه در جمع خبرنگاران قرار گرفت و اعلام کرد مدارس ابتدایی و مهدهای کودک استان تهران فردا چهارشنبه در استان تهران به غیر از فیروزکوه و دماوند تعطیل بوده و فروش روزانه طرح ترافیک ممنوع و طرح زوج و فرد از درب خانه از فردا اجرا می شود.

احتمال تعطیلی فوتبال آث میلان و پرسپولیس گفت: این به نظر برگزار کنندگان فوتبال است.

مهر

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار اجتماعی

آنها باید زودتر از هم سالانشان از عروسک ها و لذت دوچرخه سواری در کوچه پس کوچه محله شان خداحافظی کنند، زودتر بار مسئولیت زندگی خانوادگی را بچشند و قبل از مزه مزه کردن روزهای بی دغدغه کودکی، دغدغه های...
تفریح یا دورهمی اجتماعی؛ در کافه‌های امروز تهران چه می‌گذرد؟روزنامه شهروند - مطهره خردمندان: خانه فنجان‌ها وطعم‌ها. فضایی با ۶پنجره بزرگ شیشه‌ای که تصویر خیابانی بدون هیاهو را قاب گرفته است. نوری ملایم و زرد روی میز و صندلی‌‎های‌‌ چوبی‌...
سال 95 چند ایرانی متولد شدند؟ + اسامی محبوبسیف الله ابوترابی در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: نرخ عمومی ولادت (به معنی ولادت های ثبت شده به ازای یک هزار نفر جمعیت در یک سال شمسی) در سال...
مردانی به دنبال زنان هم خانه مردانی به دنبال زنان هم خانه , «اسکان رایگان»؛ شاید این عبارت به ظاهر بسیار انسان‌دوستانه و از سر خیرخواهی به نظر برسد، ولی کافی است کمی پیرامون آن تحقیق کنیم تا دریابیم اسم رمز اتفاقی...


  • دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام بی دلیل دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام عشق دانلود آهنگ جدید مسعود صابری بنام طعم جنون دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام عاشق که بشی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب