»   اخبار شهرستان ها  »   منتخبان شوراهای چهار شهر اردبیل اعلام شدند
۲۵ خرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۱۷:۳۸

منتخبان شوراهای چهار شهر اردبیل اعلام شدند

با مشارکت 75 درصدی مردم در انتخابات شوراهای شهر و ریاست جمهوری منتخبان شورای شهر در چهار شهر خلخال، نمین، نیر و گرمی مشخص شدند.

به گزارش پرتال خبری تحلیلی اردبیل نیوز، فرماندار شهرستان خلخال دقایقی  پیش از مشارکت 72 درصدی مردم خلخال در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خبر داد.

هوشنگ محمدی اظهار داشت: این مشارکت بالا نشان روشنی از دلبستگی مردم به نظام و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی است که انتظار می‌رود این مشارکت بالا زمینه خدمت‌رسانی صادقانه را فراهم کند.

وی بیان کرد: منتخبین شورای شهر خلخال در این شهرستان مشخص شدند که چهار نفر از آنها را مهندسان ساختمانی تشکیل می‌دهند.

فرماندار خلخال تصریح کرد: در انتخابات چهارمین دوره شورای شهر خلخال از مجموع 52 هزار و 656 رای ماخوذه داریوش محمودی 4 هزار و 653 رای4 ، مسعود اکبری 4 هزار و 190 رای، یونس یوسف‌پور 3 هزار و 693 رای، خدابخش برسان 3 هزار و 382 رای، شهناز شاطری 3 هزار و 335 رای، علی راعی 3 هزار و 262 رای و محمد قربانی 3 هزار و 198 رای کسب و به عضویت شورای شهر خلخال درآمدند. همچنین بلال نوری و قربان مرادی نیز بعنوان اعضای علی البدل این شورای شهر خلخال برگزیده شدند.

وی ادامه داد:همچنین در شهرستان گرمی نیز حسن ساعدی با 4 هزار و 418 رای، احد نعمتی با 4 هزار و 255 رای، علی نوروزی با 4 هزار و 163 رای و رحیم انوری با 3 هزار و 503 رای به عنوان نفرات اول تا چهارم انتخاب شدند و علی جعفری با کسب 3 هزار و 350 رای، احد عطایی با 3 هزار و 163 رای، ناصر شاهی با 2 هزار و 909 رای، محمد روحانی با کسب 2 هزار و 836 رای و اباذر همتی با 2 هزار و 564 رای در رده‌های پنجم تا نهم قرار گرفتند.

پیشتازی بانوان در انتخابات شوراهای نمین

براساس این گزارش،از شهرستان نمین نیز خبر می‌رسد ماریا جعفری نمین با یک هزار و 860 رای اول، مریم شاداب با یک هزار و 278 رای دوم، محمد خضری با یک هزار 378 رای سوم، علی فرزین خشه‌حیران با یک هزار 180 رای چهارم و غضنفر جهانگیری با یک هزار و 148 رای نفرات اول تا پنجم این انتخابات شدند.

همچنین زاهد آهنگری با یک هزار 114 رای و مجید تهی‌دست نمین با یک هزار و 63 رای در رده‌های ششم و هفتم قرار گرفتند.

در شهر عنبران از توابع صابر حمیدی عنبران با یک هزار و 782 رای، فیروز یزدانی عنبران با یک هزار و 565 رای، سیده معصومه شهابی تاکامی با یک هزار و 187 رای، صبور صبحی با 919 رای و آرش ارحمی عنبران با 791 رای نفرات اول تا پنجم این انتخابات شدند و موسی حسینی عنبران با 791 رای و سادات سوغاتی عنبران با 711 رای به ترتیب در جایگاه ششم و هفتم قرار گرفتند.

در شهر آبی‌بیگلو از توابع شهرستان نمین نیز کریم‌ نژادجواد با یک هزار و 171 رای، اکبر ایرجی آبی‌بیگلو با یک هزار و 129 رای، مسلم میرزاپور با 901 رای، علی نوریان اصل با 901 رای و محمود نظافت با 746 رای به ترتیب نفرات اول تا پنجم انتخابات شدند. ولی آماده با 648 رای و اکبر کیانی آبی‌بیگلو با 618 رای هم بترتیب به عنوان نفرات ششم و هفتم انتخاب شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رساني دانا، در شهرستان نیر هم با پایان یافتن شمارش آرای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر نیر اعضای اصلی و علی‌البدل این شورا مشخص شدند.

بر این اساس جلال ممی‌زاده با یک هزار و 409 رای، جاوید قادری با یک هزار و 377 رای، ارسلان ندیری با یک هزار و 184رای، رحیم بهلولی با یک هزار و 37 رای و حسن نعمتی با 832 رای بعنوان اعضای اصلی شورای شهر نیر انتخاب شدند. همچنین عدالت رشدی با 744 رای و جعفر مهدویان با 742 رای بعنوان اعضای علی‌البدل این شورا برگزیده شدند.


آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب