»   دانش و فناوری  »   منبع تغذیه 2000 واتی FPS برای کاربردهای تخصصی معرفی شد
۳ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۵:۴۵

منبع تغذیه 2000 واتی FPS برای کاربردهای تخصصی معرفی شد

منبع تغذیه 2000 واتی FPS برای کاربردهای تخصصی معرفی شد
همانطور که می دانید، سخت افزارهای ماینینگ این روزها از فروش بالایی برخوردار هستند که این مسئله به لطف بالا رفتن ارزش پول های اینترنتی و استخراج Bitcoin مهمترین علت آن به شمار می رود. در این میان شاهد معرفی کارت گرافیک های مخصوص این پروژه و مادربردهای تخصصی ماینینگ بوده ایم؛ اما تا کنون خبری از ارائه منابع تغذیه خاص و منحصر به فرد برای این موضوع نشده بود. در نتیجه ماینرها از منابع تغذیه عمومی و صنعتی استفاده می کردند. در این میان کمپانی FSP دست به تولید یک پاور خاص برای ماینرها زده است.

به گزارش ملکانهاین محصول با نام FSP2000-A0AGPBI یک منبع تغذیه تخصصی با توان 2000 وات است! کمپانی FSP این محصول را با نشان 80 Plus Platinum راهی بازار کرده است. این منبع تغذیه برای کار در شرایط سخت و طولانی مدت طراحی شده است که می تواند تمام 24 ساعت روز را با توان خروجی کامل به ارائه نیرو بپردازد. پردازش های ماینینگ عموما بر پایه GPU و کارت گرافیک ها هستند؛ از همین رو بخش اعظم خروجی های این محصول به ارائه جریان به کارت گرافیک ها اختصاص یافته است. FSP2000-A0AGPBI در ولتاژ 220 الی 230 ولت، تنها 17 میلی ثانیه را برای ارائه حداکثر توان خود نیاز خواهد داشت.

17110259FA88E674B30 - منبع تغذیه 2000 واتی FPS برای کاربردهای تخصصی معرفی شد

این محصول قادر به تغذیه همزمان تعداد زیادی کارت گرافیک بوده و برای این هدف به 16 ریل خروجی PCI-E 6+2 مجهز شده است. طراحی کابل های این محصول به صورت ماژولار است که نصب، راه اندازی و عیب یابی یک سخت افزار خاص را در کثری از زمان امکان پذیر کرده است. از آنجایی که پاور FSP2000-A0AGPBI یک محصول با درجه صنعتی است، می تواند با ولتاژ های 90 الی 264 ولت سازگار باشد. مقاومت در برابر حرارت و رطوبت فضا نیز از جمله دیگر ویژگی های این PSU به شمار می روند. در نهایت طول می توان به طول FSP2000-A0AGPBI اشاره کرد که به گفته تولید کننده به 100 هزار ساعت می رسد.

منبع : سخت افزار 


آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

منصفانه ترین تعرفه اینترنت تمامی اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت ثابت در کشورمان که به ارائه سرویس‌های مبتنی بر ADSL و VDSL می‌پردازند، مطابق با الزامات قانونی مصوبه‌ ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات، مجبور به حذف سرویس‌های حجمی و ارائه‌ی سرویس‌های غیرحجمی هستند. طبق گفته وزیر...
سامسونگ بیشترین میزان نیمه رسانای جهان را در سال ۲۰۱۷ مصرف کرده است ...
روشی برای دفع گرما از قطعات الکترونیکی با ترکیب نیترید بور با گرافن، ابزاری ساخته شده که می‌تواند گرما را با کارایی بسیار بالا از قطعات الکترونیکی خارج کند. به گزارش ملکانه : محققان آزمایشگاه پیر آیگرین در فرانسه با استفاده...
اطلاعات اولیه از مرسدس EQ C؛ اولین خودرو تمام الکتریکی بنز شکار شد ...
  • آخرین مطالب