اگر در بازی قبل ضعیف‌تر از حریف ظاهر می‌شدیم، این نگرانی بوجود می‌آمد که شاید دچار ضعف شدیم اما تراکتورسازی فقط در 10 تا 15 دقیقه اول، بازی را در اختیار داشتند

سایت گل – جواد منافی مربی تیم  پرسپولیس درباره شرایط این تیم در جدول گفت:« با توجه به فاصله کم امتیازات در جدول لیگ، در بازی با تراکتورسازی و در روزی که به هیچ وجه مستحق شکست نبودیم، سه امتیاز با ارزش را در مقابل رقیب مستقیم از دست دادیم. مستحق آن بودیم که داور مسابقه دو پنالتی را برای ما اعلام کند اما اینگونه نشد. حالا این بازی گذشته است و دیگر به آن فکر نمی‌کنیم و تمرکزمان روی بازی با ذوب آهن است.»

وی ادامه داد:«اگر در بازی قبل ضعیف‌تر از حریف ظاهر می‌شدیم، این نگرانی بوجود می‌آمد که شاید دچار ضعف شدیم اما تراکتورسازی فقط در 10 تا 15 دقیقه اول، بازی را در اختیار داشتند. پس از آن بازی در دست ما بود و در نیمه دوم که کاملا فشار آوردیم ولی در یک غافلگیری گل خوردیم و البته این هم از جذابیت‌های فوتبال است، هر چند حتی اعلام یکی از پنالتی‌ها روند بازی را عوض می‌کرد.»

مربی تیم پرسپولیس درباره شرایط فعلی گفت:« همانطور که گفتم آن بازی برای ما تمام شد. خوشبختانه شرایط روحی تیم خوب است و بچه ها سر حال هستند. مصدومان هم که رسیده‌اند و صادقیان را هم برای این بازی داریم. البته ذوب آهن با شکستی که داشت، نیاز مبرمی به سه امتیاز دارد و حریف زهرداری خواهد بود که از آن غافل نیستیم ولی با یک بازی هجومی به مصاف حریف خواهیم رفت.»

منافی  که با سایت رسمی باشگاهش صحبت کرده درباره مساله گلزنی تیمش هم  گفت:« تمام سعی و تلاش خودمان را کرده‌ایم. بچه‌هایی را در اختیار داریم که تا سال قبل خیلی عالی بودند. تمرینات و برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده‌ایم و آنها را ادامه می‌دهیم. من فکر می‌کنم این مساله بیشتر روحی و روانی است و بچه‌ها کمی عجول و پر استرس هستند.

مربی پرسپولیس درباره نقدهایی که درباره تک مهاجم بازی کردن این تیم  مطرح می‌شود افزود:« ما در همین بازی با تراکتورسازی از دقیقه 60 با دو مهاجم بازی کردیم. در بازی‌های دیگری هم بود که در عمل با دو مهاجم بازی کردیم و همیشه تک مهاجم نبوده‌ایم و من اعتقاد دارم یک اتفاق لازم است تا بچه‌های ما از فشار روانی این مساله رها شوند و شاید آن اتفاق یکی، دو بازی پر گل باشد.»