برای محسن مسلمان و امید عالیشاه این دربی همان مسابقه ویژه ای است که آنها مدت ها منتظرش بودند

سایت گل – برای مهرداد کفشگری که هم خوب می دوید و هم خوب می جنگید حیف شد که دربی را از دست داد.او در بازی رفت هم غایب بود اما با شرایطی که داشت در این مسابقه به میدان می رفت تا خیال خط دفاع سرخ ها از بابت جنگ های مقابل مدافعان راحت باشد.
کفشگری می توانست اولین دربی اش را تجربه کند و با درخشش در این بازی بیشتر از قبل نزد هواداران پرسپولیس عزیز شود اما بدشانس بود و این اتفاق برای او زمان بیشتری خواهد برد.با این حال برای محسن مسلمان و امید عالیشاه این دربی همان مسابقه ویژه ای است که آنها مدت ها منتظرش بودند به خصوص عالیشاه که بازی رفت را در بهترین فرم به خاطر سه اخطاره شدن از دست داد و هنوز به آن شرایط برنگشته است.
به احتمال فراوان عالیشاه در دربی 78 از روی نیمکت بازی را شروع خواهد کرد اما قطعا برای درخشش انگیزه فوق العاده ای دارد هر چند ناآمادگی و دوری از فرم ایده آل بدنی می تواند مانع از این درخشش شود؛ کما اینکه در اهواز و مصاف با فولاد هم این اتفاق افتاد.
محسن مسلمان هم می تواند اولین دربی اش را تجربه کند.او بازیکن کم تجربه ای نیست و تمام فاکتورهای درخشش در بازی های بزرگ را دارد اما چه کسی روی شماره 77 تکنیکی پرسپولیس برای ستاره شدن در دربی شرط می بندد؟
هرچند به نظر می رسد شانس مسلمان برای فیکس بازی کردن در بازی جمعه بیشتر از عالیشاه باشد اما دایی و کادر فنی پرسپولیس بعد ا اتفاقات ورزشگاه اهواز و شایعات که در مورد مسالهقلیان پییرامون این بازیکن به وجود آمد روی او کار کنند تا مسلمان در بهترین فرم خود روبروی استقلالی ها بایستد.