با توجه به مصدوميت طولاني مدت مهرداد كفشگري حالا دايي مجبور است دو تغيير را در تركيب اصلي تيمش به وجود بيارود.

سايت گل-وضعيت پاي محسن مسلمان همچنان مبهم است.هافبك قرمزها روز گذشته مصدوم شد و حالا گفته مي شود شايد به داربي نرسد.با توجه به مصدوميت طولاني مدت مهرداد كفشگري حالا دايي مجبور است دو تغيير را در تركيب اصلي تيمش به وجود بيارود. به احتمال فراوان قاسم دهنوي جانشين كفشگري مي شود و بين اميد عاليشاه و محمد نوري يكي در پست محسن مسلمان بازي مي كند. در اين بين محمد نوري از شانس بالاتري برخوردار است چرا كه او عملكرد راضي كننده اي مقابل فولاد داشت و يك بار شوت از راه دورش به تير عمودي دروازه سوشا مكاني برخورد كرد. در همان بازي اميد عاليشاه صاحب يك موقعيت عالي شد اما نتوانست در مصاف تك به تك دروازه فولاد را باز كند. گفته مي شود دايي چندان از عملكرد عاليشاه راضي نبوده است.اين هافبك غالبا مصدوم به تازگي از آخرين مصدوميتش رها شده و در بازي اهواز نشان داد از امادگي سابق به دور است.

از سوي ديگر محمد نوري نسبت به ديگر بازيكنان پرسپوليس سابقه بيشتري در داربي دارد. او تنها بازيكن حال حاضر قرمزهاست كه در داربي گلزني كرد اما مرتضي كريمي با يك پرچم اشتباه گل سالم او را مردود اعلام كرد تا قرمزها در نهايت بازنده آن داربي معروف باشند.

البته يك احتمال ديگر هم وجود دارد. با توجه به اهميت اين سه امتياز براي پرسپوليس شايد دايي براي نخستين بار در طول ليگ سيزدهم ريسك كند و تنها يا يك هافبك دفاعي( رضا حقيقي) وارد ميدان شود و از حضور نوري و عاليشاه توامان در زمين بهره ببرد. البته با توجه به شناخت ما از احتياط  مفرط دايي بعيد است او مقابل هافبك دفاعي هاي پر تعداد استقلال تنها با رضا حقيقي به جنگ انها برود.