»   دانش و فناوری  »   معرفی Sway یکی از نرم افزارهای Office
۳۰ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۲:۴۸

معرفی Sway یکی از نرم افزارهای Office

معرفی Sway یکی از نرم افزارهای Office
Sway این امکان را به کاربران می دهد تا متن و تصاویر را برای یک ارائه با هم ترکیب کنند.کاربران می توانند محتوای خود را از ابزار های مختلف و یا از منابع اینترنتی مانند توییتر، وان درایو، یوتیوب، و یا فیس بوک انتخاب بکنند.

به گزارش ملکانه : پیوستن بیل گیتس به آفیس و همکاری تیم OneNote  و Office Labs باعث ایجاد ابزاری شده است که بتوانید خلاقیت های خود را با قدرت و امکاناتی بیشتر و راحت تر در بستر وب و با برنامه هایی که بر روی تبلت و تلفن همراه مهیا شده، پیگیری کنید.نام این ابزار Sway می باشد.
Sway (با تلفظ sweɪ) یک ابزار ارایه تحت وب است که نسخه پیش نمایش آن در تاریخ 1 اکتبر 2014(9 مهر ماه1393) از طریق دعوتنامه به عنوان یک عضو خانواده آفیس منتشر شد.(به مدت 10 هفته این ابزار در حالت پیش نمایش و پذیرش از طریق دعوتنامه بود ولی اکنون استفاده از آن برای عموم آزاد شده است)
Sway این امکان را به کاربران می دهد تا متن و تصاویر را برای یک ارائه با هم ترکیب کنند.کاربران می توانند محتوای خود را از ابزار های مختلف و یا  از منابع اینترنتی مانند توییتر، وان درایو، یوتیوب، و یا فیس بوک انتخاب بکنند. Sway را می توانید از طریق وب یا برنامه هایی که برای IOS یا Android یا Windows Phone منتشر خواهد شد، در اختیار داشته باشید.
به طور خلاصه Sway  یک ابزاری است ایده های خود را در آن وارد کرده (به دور از پیچیدگی) و در فزصت مناسب آن ها را از طریق منابع و تحقیقات  و ابزارهای خود گسترش خواهید داد و به نتیجه خواهید رساند.فرقی نمی کند استاد دانشگاه باشید یا تاجر یا خانه دار، این ابزار برای خلاقیت های شما ایجاد شده است.


آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

منصفانه ترین تعرفه اینترنت تمامی اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت ثابت در کشورمان که به ارائه سرویس‌های مبتنی بر ADSL و VDSL می‌پردازند، مطابق با الزامات قانونی مصوبه‌ ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات، مجبور به حذف سرویس‌های حجمی و ارائه‌ی سرویس‌های غیرحجمی هستند. طبق گفته وزیر...
سامسونگ بیشترین میزان نیمه رسانای جهان را در سال ۲۰۱۷ مصرف کرده است ...
روشی برای دفع گرما از قطعات الکترونیکی با ترکیب نیترید بور با گرافن، ابزاری ساخته شده که می‌تواند گرما را با کارایی بسیار بالا از قطعات الکترونیکی خارج کند. به گزارش ملکانه : محققان آزمایشگاه پیر آیگرین در فرانسه با استفاده...
اطلاعات اولیه از مرسدس EQ C؛ اولین خودرو تمام الکتریکی بنز شکار شد ...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب