»   اخبار شهرستان ها  »   معرفی 40 صنعتگر برای دریافت زمین کارگاهی در اردبیل
۲۳ اسفند ۱۳۹۱ , ساعت ۲۰:۵۵

سرپرست معاونت صنایع دستی اردبیل خبر داد:

معرفی 40 صنعتگر برای دریافت زمین کارگاهی در اردبیل

سرپرست معاونت صنایع دستی اردبیل از معرفی 40 نفر از صنعتگران صنایع دستی این استان برای دریافت زمین کارگاهی از شهرک صنعتی شماره یک اردبیل خبر داد.

اردبیل نیوز: به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري؛ علیرضا دباغ عبداللهی افزود: این کار در راستای حمایت از صنعتگران صنایع دستی استان و به منظور عملیاتی کردن مصوبه دور دوم سفر رئیس جمهور مبنی بر تامین محل مناسب برای ایجاد کارگاه‌های صنایع دستی انجام می‌شود.
او گفت: این حرکت توسط بخش خصوصی و با همکاری شرکت‌های صنعتی استان انجام می‌‌گیرد تا امر واگذاری زمین از محل شهرک صنعتی شماره یک اردبیل انجام شود.
این مقام مسئول اظهارداشت: برای ساخت کارگاه‌های صنایع دستی تاکنون 40 نفر از صنعتگران فعال در همه رشته‌ها به شرکت شهرک‌های صنعتی معرفی شدند تا از این تسهیلات بهره مند شوند.
وی ادامه داد: این محل به صورت متمرکز برای ساخت کارگاه صنایع دستی در شهرک صنعتی اردبیل اختصاص یافته است.
وی با بیان اینکه 6 هزار متر مربع زمین برای واگذاری به  متقاضیان پیش بینی شده است تاکید کرد: با این زیرساخت‌ها برای حداقل 200 نفر به صورت مستقیم و برای 500 نفر نیز به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد می شود.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...
شهرداری شهر گرگان یک ایستگاه اتوبوس را شبیه ایستگاه اتوبوس ساخته است که گفته می شود همانند رادیو های قدیمی از آن آهنگ سنتی پخش می شود. این رادیو بصورت شبانه روزی فعال است و موزیک های سنتی پخش می...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب