»   فرهنگی و هنری  »   معرفی هیات انتخاب و داوران بخش عكاسی و پوستر جشنواره تجسمی فجر
۲۷ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۳۶

معرفی هیات انتخاب و داوران بخش عكاسی و پوستر جشنواره تجسمی فجر


به گزارش خبرگزاری مهر، هیات انتخاب و داوران ایرانی رشته‌های عكاسی و پوستر ششمین جشنواره تجسمی فجر معرفی شدند و دو داور خارجی برای هیات داوری نهایی عكاسی و پوستر نیز به  زودی مشخص می‌شوند.


سیف الله صمدیان، محسن راستانی و عباس كوثری انتخاب آثار رشته عكاسی را انجام می‌دهند كه در گرایش مستند و با موضوع “امید و شادی‌های زندگی”  برگزار می‌شود و داوری نهایی آثار توسط این هنرمندان و دو داور خارجی انجام خواهد شد.


انتخاب آثار رشته پوستر با موضوع “انرژی” را مهدی سعیدی، محمدرضا دوست‌محمدی و سید حسن موسی‌زاده بر عهده دارند و داوری نهایی آثار این رشته نیز توسط این سه هنرمند و دو داور خارجی انجام می‌شود.


ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شكسته نستعلیق و نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی-اسلامی و تذهیب و گل ومرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی انتها و سرامیك هنری با موضوع آزاد در بخش ملی برگزار می شود.


بخش بین الملل ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی دررشته های كاریكاتور در دو گرایش كارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عكاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی های زندگی، پوستر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می شود.


فیلم های مستند هنرهای تجسمی بخش دیگر ششمین جشنواره تجسمی فجر است و مستندسازان تا 11 دی ماه فرصت دارند آثار خود را ارسال كنند.


هنرمندان برای شركت در بخش ملی  و بین الملل ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی می توانند تا هفتم دی ماه در سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir ثبت‌نام و آثارشان را ارسال كنند.

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید   انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد. ...
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...