»   جالب و خواندنی  »   مشارکت بخش خصوصی در اتمام طرحهای نیمه تمام آذربایجان غربی
۲۷ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۵:۰۹

مشارکت بخش خصوصی در اتمام طرحهای نیمه تمام آذربایجان غربی


به گزارش خبرنگار مهر، قربانعلی سعادت ظهر چهارشنبه در جلسه شورای توسعه برنامه ریزی آذربایجان غربی ضمن تاکید بر ضرورت جذب مشاركت بخش خصوصي براي اتمام پروژه هاي نيمه تمام آذربایجان غربی توسط دستگاههای اجرایی، افزود: باید با ایجاد ارتباطات موثر با سرمایه گذاران داخلی و خارجی زمینه مشارکت فعال آنها را در اجرای طرحهای عمرانی فراهم کرد.


وی با اشاره به مشكلات اعتباري برای تكميل پروژه هاي عمراني تاثیر گذار در توسعه آذربایجان غربی، اظهار داشت: مديران دستگاههای اجرایی باید منابع لازم جهت ارائه به سرمایه گذاران را تدوین و ویژگیهای طرحها و تاثیر آنها در توسعه، پیشرفت و آبادانی، دوره بازگشت سرمایه و … را تبیین کنند.


استاندار آذربایجان غربی همچنین خواستار صرفه جويي و دقت در هزينه هاي دستگاههاي اجرايي استان شد و اعلام کرد: مدیران دستگاههاي اجرايي بايد از هزينه هاي غيرضروری اجتناب كرده و با فروش املاك مازاد بر نیاز دستگاه و برنامه ریزی برای اخذ هزینه های دولتی از مردم به تقويت درآمدهای دولتی استان کمک کنند.


سعادت در پایان ضمن تشريح ويژگيهاي لايحه بودجه 93 و وضعيت بودجه ای آذربایجان غربی در این لایحه، یادآور شد: پيگيري و ارتقاي بودجه تخصيصي دستگاههاي اجرايي از وزارتخانه متبوع از جمله مواردی است که روسای دستگاهها و معاونان برنامه ریزی و مدیر کل بودجه استانداری باید اهتمام ویژه ای نسبت به آن داشته باشند.


افزايش 17.5 درصدي حقوق كاركنان دولت در سال 93


مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه استانداري آذربایجان غربیهم در اين جلسه به ارائه گزارشي درباره لايحه بودجه 93، نکات، ويژگي ها، اهداف اصلي و راهبردهاي دولت تدبير و اميد براي تحقق بودجه در سال 93 را تشریح کرد.


علی رزمجو از افزایش 17.5 درصدی حقوق كاركنان دولت بر اساس بودجه 93 خبر داد و گفت: سه برابر شدن بودجه عمراني، رشد اقتصادي 3 درصدي و كنترل و كاهش تورم از 36 به 21 درصد در سال 93 از مهمترين نكات لایحه بودجه 93 است.


 

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

با یک نفر از جنس مخالف آشنا می‌شوید، از همان ابتدای دوستی اشتیاق زیادی برای با هم بودن در وجود هر دو طرفتان هست. شریک عاطفی جدید هر ساعت و هر دقیقه‌ای که بتواند با شما در تماس است از...
قبیله‌های گردن بلندی که در تپه پادااونگ واقع در شمال تایلند زندگی می‌کنند یکی از قبیله‌های شگفت‌انگیز جهان به شمار می‌روند. مردم این قبیله در اصل آواره‌های برمه‌ای بودند که سال‌ها پیش وقتی در وطنشان جنگ و خونریزی در گرفت...
هنرمند بریتانیایی به نام سایمون بک تصاویر بسیار جالبی روی برف طراحی کرده است، هنر او نقاشی روی برف است . سایمون از سال 2004 به این نوع هنر روی آورده و تا کنون تصاویر زیبای بسیاری را بر روی...
هفت بیلیون انسان روی سیاره ی زمین وجود دارد پس اگر با کسی دوست هستید که در حضورش احساس بدی دارید، مستقیم یا غیر مستقیم به شما توهین می کند، نژادپرست یا معتقد به تبعیض جنسیتی است، دروغ می گوید،...