»   اخبار سیاسی  »   مسکو: برون‌رفت از بحران سوریه تنها با راهکار سیاسی ممکن است
۲۴ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱:۵۷

مسکو: برون‌رفت از بحران سوریه تنها با راهکار سیاسی ممکن است

معاون وزیر امور خارجه روسیه تأکید کرد، راهکار سیاسی تنها روش حل همه مشکلات در سوریه و پایان دادن به خشونت و تروریسم و فراهم کردن شرایط مناسب برای آینده درخشان برای سوری‌ها است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شبکه تلویزیونی سوریه گزارش داد، گنادی گاتیلوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس خبری مشترک با ولید المعلم، وزیر امور خارجه و رئیس هیأت سوری در ژنو گفت: دیدار ثمربخشی با ولید المعلم و هیأت همراه وی انجام دادیم. من از مذاکراتی که با هیأت سوریه انجام دادیم بسیار راضی هستم. ما در شرایط دشواری به سر می‌بریم و معتقدم راه حل سیاسی تنها راه برای حل همه مشکلات در سوریه و پایان دادن به خشونت و تروریسم و ایجاد شرایط مناسب برای آینده درخشان برای سوریه و ملت سوریه است. امیدواریم این مذاکرات بر اساس سند ژنو ادامه پیدا کند. همچنین امیدواریم هیات دولت سوریه به مذاکرات سازنده ادامه دهد.

گاتیلوف در پاسخ به سوال خبرنگاری گفت: تهدید تروریستی تهدید جدی و بسیار خطرناک است و ما میزان خطر این تروریسم را درک می کنیم؛ تروریسمی که نه فقط برای ملت سوریه بلکه برای کل منطقه خطر دارد. می‌توانم بگویم این همان موضع ثابت ما است.

معاون وزیر امور خارجه روسیه ادامه داد: تهدید تروریستی در سوریه وجود دارد و تروریسم گسترش می‌یابد و ما برای مبارزه با این تروریسم تلاش می‌کنیم. سران کشورهای گروه هشت این مسأله را مطرح و موضع مشترکی برای مبارزه با تروریسم اتخاذ کردند و تلاش‌های بیشتری برای مبارزه با تروریسم به کار خواهیم گرفت.

وی افزود: مبارزه با تروریسم و دولت انتقالی دو مسأله مهم است و معتقدم در چارچوب روند مذاکرات راه حلی برای این دو مساله به دست خواهد آمد.

انتهای پیام


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب