»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   مسافران احتمالی جام جهانی/ پولادی
۱۴ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۰:۱۸

باشگاه خبرنگاران

مسافران احتمالی جام جهانی/ پولادی

مهرداد پولادی هافبک باشگاه فوتبال پرسپولیس با توجه به مصدومیت‌های مداومش همیشه مورد توجه سرمربی تیم ملی قرار می‌گیرد.


مهرداد پولادی هافبک باشگاه فوتبال پرسپولیس با توجه به مصدومیت‌های مداومش همیشه مورد توجه سرمربی تیم ملی قرار می‌گیرد.

مهرداد پولادی به دلیل بازی‌های موفقش در لیست تیم ملی قرار گرفت مدتی است به دلیل مصدومیت از بازی‌ها به دور است اما باز هم در لیست کی‌روش قرار می‌گیرد.

سرمربی تیم ملی اعتقادی خاص به وی دارد همین امر احتمال حضور پولادی را در لیست سرمربی تیم ملی برای باز‌ی های جام جهانی 2014 افزایش می‌دهد این مسئله موجب شد تا رزمه‌ای از پولادی فراهم کنیم.

مهرداد پولادی مازندرانی که در حال حاضر بازیکن تیم فوتبال باشگاه پرسپولیس تهران در لیگ برتر است متولد هفتم اسفندماه 1365 و زاده کرج است.

پدر و مادر پولادی متولد کلاردشت مازنداران هستند پولادی از رده‌ی پایه در تیم پیکان وارد فوتبال حرفه‌ای شده واز باشگاه‌های حرفه ای در رده‌ی بزرگسالان می‌توان پیکان در سال‌های 2006-2007 در هجده بازی دو گل استقلال تهران در سال‌های 2007-2009 در 37 بازی یک گل، تراکتورسازی تبریز در سال‌های 2009-2010 در 30 بازی با زدن شش گل ، مس کرما در سال‌های 2010-2012 در 41 بازی با زدن سه گل، نام برد که بعد از طی این سال‌ها به صورت قرضی در سال 2012 به پرسپولیس تهران آمد و در هفت بازی موفق شد یک گل به ثمر برساند و با انجام دادن بازی‌های موفق تا به حال در این تیم ماندگار شده است و جمعاً بیست‌وسه بازی برای تیم سرخپوش پایتخت انجام داده است.

پولادی در تیم‌های ملی زیر 20 سال ایران با هشت بازی بدون گل در زیر 23 سال در پنج بازی باز هم بدون زندن گلی بازی کرده است و در حال حاضر هم عضو تیم ملی بزرگسالان می‌باشد.

از افتخارات مهرداد پولادی می‌توان به قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران در سال 87-88 به همراه تیم استقلال و قهرمانی در جام حذفی در سال 1386-87 با تیم استقلال تهران نام برد.

 

 

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید اگر برای ما در تیم ملی رویای صعود به جام جهانی شدنی نبود، بهتر بود اصلا به روسیه نمی‌رفتیم.به نقل از مهر، رضا قوچان نژاد در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره آخرین شرایط تیم...
اشکان دژاگه این روزها در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به انجام تمرینات ریکاوری مشغول است. به نقل از مهر، اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پس از مصدومیت و انجام عمل جراحی، این روزها در کنار تیم ملی و زیر...
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران بعنوان معاون ورزشی و رییس سازمان فوتبال باشگاه مشکی‌پوشان انتخاب شد. به نقل از مهر، با صدور حکمی از سوی عباسی مدیرعامل باشگاه مشکی پوشان، خداداد عزیزی بعنوان معاون ورزشی و رییس سازمان فوتبال...
اولین تمرین استقلال در سال ۹۷ با حضور گرهارد شرود اینگر برگزار شد.به نقل از مهر، اولین تمرین بازیکنان استقلال در سال ۹۷ پس از چند روز تعطیلی و با حضور سرمربی این تیم در زمین ورزشگاه صنایع دفاع انجام...