»   اخبار حوادث واقعی  »   مردان هوس باز در دام یک دختر
۲۹ آبان ۱۳۹۲ , ساعت ۴:۳۲

مردان هوس باز در دام یک دختر

بیش از 20 هزار مرد هوسران و فاسد به طمع دیدن تصاویر برهنه دختر با وی چت کرده و درخواست وب کردند که پس از پرداخت پول دستشان به جایی نرسید و رسوا شدند.

اردبیل نیوز: گروه بین‌المللی حمایت از کودکان در هلند، اسامی و نشانی 20 هزار مرد منحرف را که به طمع دیدن تصاویر برهنه یکدختر ده ساله، پول پرداخت کرده بودند به اینترپل تحویل داد.
آنها با روشی ساده و پیش پا افتاده، یعنی استفاده از یک اسم دخترانه و مشخصات دروغین توانستند این مردان را به داماندازند. حتی عکس و فیلمی که آنها برای جذب مشتری استفاده می کردند، واقعی نبود و با استفاده از انیمیشن رایانه ای، ساخته شده بود.

مدیر این پروژه اظهار داشت: طی 10 هفته بیش از 20 هزار نفر از این طریق با سوئیتی، که وانمود می کرد دختری 10 ساله از فیلیپین است ارتباط برقرار کرده و خواستار دیدن تصاویر وی از طریق اینترنت شدند و این آمار مایه تاسف است.

وی افزود: بیشترین تماس ها از امریکا و انگلیس بوده و اطلاعات 1000 نفر از این افراد به پلیس بین‌الملل ارائه شده تا تحت تعقیب قضایی قرار گیرند.

بر اساس آمار این پروژه، شبکه های اجتماعی و سایت های چت، مملو از مردان ثروتمند و فاسد غربی است که آماده اند برای دیدن تصویر دختران 9 تا 12 سال پول بپردازند و ابایی از ارائه اطلاعات شخصی خود ندارند.

این گروه می گوید: ما تلاش کردیم که به ماموران اجرای قانون نشان دهیم که امکان شناسایی و برخورد با فاسدان و کودکآزاران اینترنتی وجود دارد.

مدیر این پروژه تاکیدکرد: این مردان به خوبی از زیر سن قانونی بودن سوئیتی خبر داشتند. در پرونده این پروژه، یک مورد برای نمونه آورده شده که درآن، یک مرد 40 ساله آمریکایی پس از پرسیدن سن دختر، از او تقاضای وب کم می کند و 10دلار برای 3 دقیقه می پردازد.

به گزارش دانا ، آنها حتی بعد از این که پی می بردند دختری در کار نیست، باز هم نگران لو رفتن اطلاعات شخصی خود نبودند، چون می دانستند برخوردی با آنها نمی شود.

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

ریزعلى خواجوى، دهقان فداکار کتابهای درسی شامگاه شنبه 11 آذر درگذشت."ریزعلى خواجوى" که با نام دهقان فداکار در کتابهای درسی شناخته و معرفی شده بود مدتها بدلیل بیماری ریوی در بیمارستانی در تبریز بستری بود و شامگاه شنبه 11 آذر...
اگر شما یک فروشنده باشید و در مغازه هنگامی که منتظر مشتری هستید با یک سارق مسلح به چاقو یا اسلحه مواجه شوید چه واکنشی از خود نشان خواهید داد؟ آیا با وجود مسلح بودن سارق، باز هم در مقابل...
ایران نوشت: در طبقه پنجم مجتمع قضایی خانواده - میدان ونک - زنان و شوهران سرگرم پیگیری پرونده‌های طلاق و مهریه بودند.مردی بلند قامت با ابروی در هم رفته وارد شعبه 273 شد. پس از او سه دختر جوان و...
دختر جوان به کارآگاهان گفت: «من و محسن حدود یک سال و نیم قبل با هم در ارتباط بودیم. تا اینکه یک روز فهمید قرار است برایم خواستگار بیاید. با شنیدن این خبر خیلی عصبانی شد و به همین خاطر...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب