»   جالب و خواندنی  »   مدیران شهرداری از ورود به حاشیه ها خودداری کنند/ لزوم دقت در هزینه ها
۲۵ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۵:۵۹

مدیران شهرداری از ورود به حاشیه ها خودداری کنند/ لزوم دقت در هزینه ها


به گزارش خبرنگار مهر، صادق نجفی ظهر دوشنبه در جمع مدیران شهرداری اظهار داشت : ورود به حاشیه ها و سرگرم شدن در مباحث و موضوعات غیرضروری آفت مدیریت است که در این راستا تنها خواسته و انتظار حداقلی مردم از ما خدمت و پاسخگویی به نیازها ، خواسته ها و مطالباتشان است و هرگونه رفتار و اقدام غیر منطقی و خارج از این اصول ، زمینه ساز یأس و دلسردی مردم خواهد بود.


وی ادامه داد : شهرداری به جهت ارتباط مستقیم خدمات و وظایف محوله این مجموعه با امورات جاری و روزمره شهروندان ، همواره در معرض قضاوت دائمی قرار دارد و مدیران و کارکنان آن باید با ارایه خدمات حداکثری و پرهیز از ورود به موضوعات و مباحث حاشیه ساز ، جلب رضایتمندی مردم را وجهه همت خود قرار دهند.


نجفی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت دقت در هزینه های شهری گفت : بودجه سالانه شهرداری از طریق مردم و از محل عوارض و مشارکت های عمومی شهروندان تأمین می شود و از این رو باید با مدیریت صحیح بودجه ، منشأ تحولات توسعه محور در شهر شد.


وی افزود: با توجه به فقدان درآمدهای پایدار شهری از یک سو و عدم حمایت های مالی دولت از شهرداری ها از سوی دیگر و در کنار این دو اصل ، سختی های مربوط به جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی در سطح کلان ، اهمیت و ارزش کمک های مردمی و اعتباراتی که از محل عوارض پرداختی شهروندان تأمین می شوند بیش از هر منبع دیگر است.


شهردار تبریز ادامه داد : به همین دلیل لازم است با وسواس و دقت بیشتری نسبت به مدیریت این اعتبارات به نحوی که عواید و نتایج آن مستقیما و در قالب خدمات و پروژه های عمرانی خدماتی به خود مردم برگردد اقدام شود.


وی همچنین با با تأکید بر عزم جدی این مجموعه در توزیع عادلانه امکانات و خدمات در بین تمامی شهروندان ، تحقق آرمان محرومیت زدایی را در گرو توسعه متوازن مناطق شهری دانست.


نجفی افزود: توجه به مناطق كم ‌برخوردار و کم ‌تر توسعه يافته و نيز تلاش برای توانمندسازی بیش از پیش این مناطق از جمله سياست‌ها و برنامه‌هاي راهبردي شوراي اسلامي شهر و شهرداري تبريز است که این سیاست با جدیت پی گیر و دنبال خواهد شد.


وی در عین حال بهره مندی از امکانات و خدماتی برابر با مناطق برخوردار را حق مناطق محروم و کم برخوردار دانست و با تأکید بر عرم جدی شهرداری برای توانمندسازی این مناطق در سال آینده ، از تخصیص اعتبارات ویژه در قالب اجرای طرح ها و پروژه های زیربنایی و در کنار آن کشاندن پای سرمایه گذاری های بخش خصوصی به سمت توسعه مناطق مذکور خبر داد.

 

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

به نقل از کجارو، نقاطی در ایران وجود دارند که رازهایی سر به مهر را در دل خود گنجانده‌اند و هنوز در گذر زمان لباس رمزآلودی را از تن خود در نیاورده‌اند. گاهی این راز و رمزها شاهکار خالق هستی...
به گزارش ملکانه به نقل از نشنال جئوگرافیک، هر بهار فیل های دریایی خود را به ساحل جزیره می رسانند تا جفت شان را پیدا کنند .به همین خاطر مجبورند از میان بچه پنگوئن های کوچک عبور کرده و مسیری...
وقتی به نقاط جرم گرفته ی خانه ی خود فکر می کنیم، مکان هایی مانند حمام یا آشپزخانه است که به ذهن خطور می کند. اما در حقیقت متهم اصلی انباشت آلودگی در اتاقی پنهان شده است که به تماشای...
مدرسه محلی است که باید دانش‌آموزان در آن‌جا احساس نشاط و شادابی داشته باشند و در یک محیط سالم و سرشار از انرژی‌های مثبت به یادگیری مشغول شوند. اما در برخی از مدارس در کشورهای مختلف جهان قوانین سفت و سختی...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب