»   دانش و فناوری  »   محصول جدید KFC: چادر فرار از اینترنت با قیمت 10 هزار دلار
۲۹ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۳۹

محصول جدید KFC: چادر فرار از اینترنت با قیمت 10 هزار دلار

محصول جدید KFC: چادر فرار از اینترنت با قیمت 10 هزار دلار

رستوران های زنجیره ای KFC به خاطر روش خاص تهیه مرغ سوخاری معروف هستند اما این مسئله دلیلی برای عدم فعالیت شرکت در سایر حوزه ها (مانند معرفی موبایل) نخواهد بود.

مثلاً KFC به تازگی از یک چادر گنبدی شکل رونمایی کرده که با ظرفیت 4 فرد بالغ (و البته یک ظرف مرغ سوخاری) مسیر امواج اینترنت موبایل و وای فای را مسدود کرده، و لحظاتی عاری از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را به ارمغان می آورد.

چادر KFC از فولاد ضد زنگ، فوم مخصوص معماری و رنگ لعابی ساخته شده است

طبق گفته های «جرج فلیکس» مدیر بازاریابی KFC در آمریکا، این کمپانی طی سال های اخیر با نوآوری های مختلفی در زمینه تکنولوژی توجه کاربران را به خود جلب کرده، اما بعضی مواقع هم هست که فناوری های جدید عامل سلب آسایش می شوند و به همین خاطر KFC نیز با توسعه چادر مورد بحث، تلاش کرده فرصت فرار از اینترنت (به عنوان یکی از اعتیادآورترین تکنولوژی های موجود) را برای مشتریان خود فراهم کند.

lf2 - محصول جدید KFC: چادر فرار از اینترنت با قیمت 10 هزار دلارlf3 - محصول جدید KFC: چادر فرار از اینترنت با قیمت 10 هزار دلارlf4 - محصول جدید KFC: چادر فرار از اینترنت با قیمت 10 هزار دلارlf5 - محصول جدید KFC: چادر فرار از اینترنت با قیمت 10 هزار دلار

جالب است بدانید که چادر 10 هزار دلاری KFC از فولاد ضد زنگ، فوم مخصوص معماری و رنگ لعابی ساخته شده و همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، یک عروسک از «کلنل سندرز» بنیان گذار KFC آن را در آغوش گرفته است.

گفتنی است قیمت گزاف 10 هزار دلاری چادر KFC شامل هزینه حمل و نصب آن نیز می شود اما با این حال، شاید خاموش کردن ابزارهای الکترونیکی و دوری از تلفن همراه راه حل مناسب تر و به صرفه تری برای فرار از اینترنت باشد.

i17132 cage hero pr w600 - محصول جدید KFC: چادر فرار از اینترنت با قیمت 10 هزار دلار

پرداخت صورتحساب با چهره در یکی از شعبات KFC چین ممکن شد


دیجیاتو

آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

ناسا دوباره انسان را به کره ماه می فرستد رئیس جمهور...
46 نکته‌ی عکاسی را در کمتر از 15 دقیقه بیاموزید کای، عکاس ژاپنی است که در شاخه‌ی عکاسی نامزدی، عروسی و مراسم‌هایی از این قبیل فعالیت دارد. به گزارش ملکانه : او در یوتیوب درس‌ها و نکاتی راجع به عکاسی آموزش...
بررسی بازی Lego Marvel Super Heroes 2؛ مکعب های کوچک ابرقهرمانان مارول ...
آیا تعیین ژنوم ببر تاسمانی به تجدید نسل این جانور منقرض شده منجر می شود؟ ...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب