ترابوزان در حال حاضر در لیگ ترکیه در رتبه هفتم قرار دارد اما هوکوزمان اوغلو معتقد است که تیمش می تواند قهرمان ایتالیا را از لیگ اروپا حذف کند.

سایت گل- ابراهیم ایتم هاکوزمان اوغلو، مالک باشگاه ترابوزان اسپور، معتقد است تیمش می تواند یوونتوس را از لیگ اروپا حذف کند.

یوونتوسی ها که با شکستی دراماتیک مقابل گالاتاسرای، نماینده ترکیه در چمپیونزلیگ، از این رقابت ها کنار رفتند، اکنون باید در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا با ترابوزان اسپور روبرو شوند.

ترابوزان در حال حاضر در لیگ ترکیه در رتبه هفتم قرار دارد اما هوکوزمان اوغلو معتقد است که تیمش می تواند قهرمان ایتالیا را از لیگ اروپا حذف کند.

از همین حالا برای نماینده قدرتمند فوتبال ایتالیا، خط و نشان کشید.

او به سایت یوفا گفت: “به نظرم در قرعه کشی بدشانس نبودیم. از ته دل می خواستم با حریفی ایتالیایی روبرو شویم، تیمی مانند لاتزیو. یوونتوس در مرحله گروهی چمپیونزلیگ توسط تیمی ترکیه ای حذف شد و می توانیم افتخار حذف توسط تیم ترکیه ای دیگری را به آنها بدهیم.

ما هر موقع بخواهیم، می توانیم به بهترین نحو فوتبال بازی کنیم. در هر صورت دو تیم بعد از تعطیلات ژانویه به مصاف هم خواهند رفت.

تیم ما بازیکنان با ارزشی را دارد که وقتی عقب می افتد می توانند نتیجه را جبران کنند. من اعتقاد دارم که در بازی آینده، ما بهتر عمل خواهیم کرد. ترابوزان پیشینه خوبی در برابر تیم های ایتالیایی دارد و ما برخی از آنها را در سالیان گذشته، شکست داده ایم. اگر بتوانیم قدرت همیشگی خود را نشان دهیم، یوونتوس را هم می توانیم حذف کنیم.

خوشبختانه بازی اول در ایتالیا خواهد بود و ما اگر بتوانیم در آنجا نتیجه خوبی بگیریم در ترکیه موفق خواهیم بود.”