اسپانیایی ها دائما به مقابل دروازه حریف می رسند ولی نمی توانند کار را تمام کنند

سایت گل- دیگو آرماندو مارادونا اسطوره اسبق تیم ملی آرژانتین از میان مدعیان قهرمانی در جام جهانی شانس بیشتری برای آلمان و هلند قائل است. او در آنالیز تیم های مدعی گفته:« آلمان و هلند خوب هستند. ایتالیا زیاد خوب نیست واسپانیایی ها هم از پاسکاری های خودشان هم خسته شده اند.»

 او مطمئن است که تیم ملی آرژآنتین می تواند موفقیتش در جام جهانی 1986 مکزیک را تکرار کرده وقهرمان جام جهانی 2014 برزیل شود.

مارادونا دراین باره ادامه داد:« اتفاق جام جهانی 1986 تکرار خواهد شد واین بار دربرزیل شاهد قهرمانی آرژآنتین خواهیم بود.»

او درگفتگو با یکی از شبکه های محلی تلویزیونی آرژانتین با وجود خوشبینی اش در مورد حریفان نیز هشدار داد:« باید مقابل برزیلی ها که ترسناک هستند مبارزه کنیم. درمورد دیگر حریفان هم باید بگویم که آلمان و هلند خیلی خوب هستند. ایتالیا نه چندان و اسپانیایی ها هم که خودشان هم از پاسکاری هایشان خسته شده اند. آنها مقابل دروازه حریف می رسند ولی کار را تمام نمی کنند.»

دن دیگو در مورد شرایط لیونل مسی هم صحبت کرد:« ما آرژانتینی ها نمی دانیم که چطور باید از چیزی که داریم لذت ببریم. این را فقط در مورد فوتبال نمی گویم. درکل در زندگی همین طور هستیم. همیشه باید چیزی باشد که بگوئیم و مقایسه کنیم. مسی را در آرامش بگذارید و دیگر او را با دیگران مقایسه نکنید.»

تیم ملی آرژانتین در گروه اف رقابتهای جام جهانی با ایران، بوسنی و نیجریه همگروه است.

مارادونا در ادامه صحبت هایش درمورد تصمیماتی که درزمان حضورش روی نیمکت مربیگری آرژانتین در جام جهانی 2010 گرفته بود صحبت کرد. در آن جام جهانی آرژانتین درمرحله یک چهارم نهایی مغلوب آلمان شد و باباخت 0-4 از گردونه بازیها کنار رفت:« من از تیمی که مقابل آلمان به میدان فرستادم پشیمان نیستم.آن بازی موقع به میدان فرستادن خوان سباستین ورون یا پاستوره نبود.من درکنار تیم بودم و من بودم که می دانستم که کدام بازیکنان بهترین گزینه ها هستند.»