»   وبگردی آزاد  »   مارادونا برگشت پیش همسر سابقش!
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۳:۵۰

مارادونا برگشت پیش همسر سابقش!


دیگو آرماندو مارادونا پس از جدا شدن از نامزدش حالا به سمت همسر سابق و جوانش که از وی ۱ فرزند نیز دارد رفته است.

بازگشت دیگو آرماندو مارادونا به همسر سابقش

چند روز پیش بود که دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین در صحبت هایی خبر جدایی اش از روسیو اولیوا، نامزد جوانش را تائید کرد. حالا و طبق گزارش منتشره در رسانه های آرژانتینی، دن دیگو با ورونیکا اوخدا، همسر سابقش و مادر دیگیتو، پسر کوچولویشان آشتی کرده است.

بدین ترتیب زندگی پرجنجال دیگو مارادونا باسورپرایز جدیدی همراه شده است.

برنامه تلویزیونی ایتروسوس در گزارش خود، شایعه آشتی کنان مارادونا با خانم اوخدا را تائید کرده. طبق این گزارش، مارادونا حالا به همسر سابقش و مادر کوچکترین فرزندش بازگشته است.

مارادونا و خانم ورونیکا اوخدا ۸ سال با هم زندگی کردند و دقیقا زمانی که خانم اوخدا باردار بود، دن دیگو او را رها کرد و با روسیو اولیوای جوان نامزد کرد.

مارادونا در کنار پسرش و همسر سابقش ورونیکا اوخدا

حالا دیگیتو فرناندو، پسر خانم اوخدا شش ساله است و در طول این سالها، زیاد پدرش را ندیده بود. در طول سالهایی که دیگو مارادونا با روسیو زندگی می کرد، روسیو به مارادونا اجازه نمی داد تا با همسر سابقش و پسرشان دیدار کند و این تبدیل به موضوعی جنجالی در زندگی دن دیگو شده بود. در طول این مدت دیگیتو با بیماریهای متعددی دست و پنجه نرم می کرد ولی مارادونا به ندرت به او سرمی زد.

اما حالا اینطور به نظر می رسد که مارادونا قصد دارد تا نبودش را برای پسر کوچکش جبران کند. طبق گزارشهای منتشره، ورونیکا و پسرش با دیگو به مکزیک خواهند رفت. مارادونا در حال حاضر هدایت دورادوس مکزیک را برعهده دارد و به زودی همسر سابقش و دیگیتو نیز در مکزیک به او ملحق خواهند شد.

خود مارادونا دراین رابطه گفته :« ورونیکا باید اینجا در آرژانتین بماند و مراقب دیگیتو باشد تا روند درمان او به خوبی طی شود. ولی اینطور نیست که دیگیتو تا یک ماه و نیم دیگر پدرش را نبیند؟ ممکن است ورونیکا، پسرم و فیزیوتراپش را به مکزیک ببرم.»

ملکانه » مارادونا برگشت پیش همسر سابقش! . ..

پونک

آخرین مطالب این بخش وبگردی آزاد

شرکت اپل قصد دارد مجوز نصب اپلیکیشن توسط پلتفرم وب را لغو کند. اگر چنین طرحی اجرا شود بسیاری از کاربران و توسعه‌دهندگان ایرانی برای عرضه و نصب اپلیکیشن های ایرانی با مشکل مواجه می‌شوند. مدتی است...
حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند، توجه رسانه ها و مردم به آنها جلب می شود و شهرت بیشتری نیز برای آنها به ارمغان می آورند....
الناز حبیبی بازیگر کشورمان عکس هایی از چهره خودش را منتشر کرده است. در ادامه عکس های جدید این بازیگر ۳۰ ساله را مشاهده خواهید کرد. عکس جدید الناز حبیبی عکس چهره الناز حبیبی ...
بازیکن ملی پوش والیبال بانوان آمریکا به جرم قتل دوستش در ایندیانا دستگیر شد. دستگیری ملی پوش والیبال به جرم قتل بنابر منابع خبری شهر ایندیانا آمریکا، پلیس در طی گزارشی از دستگیری و بازداشت...
  • ویژه ها  • فیلم سینمایی خانه دختر