»   اخبار شهرستان ها  »   لغو کلاس بازآموزی مریبان شمشیربازی کشور در اردبیل/تصویب 385 میلیون ریال اعتبار سالانه
۲۱ فروردین ۱۳۹۲ , ساعت ۰:۵۵

آقاجانی مطرح کرد:

لغو کلاس بازآموزی مریبان شمشیربازی کشور در اردبیل/تصویب 385 میلیون ریال اعتبار سالانه

دبیر هیئت شمشیربازی استان اردبیل از لغو کلاس دو روزه بازآموزی مریبان شمشیربازی کشور در بخش اسلحه اپه در این استان خبر داد.

اردبیل نیوز: به گزارش مهر، حافظ علی آقاجانی عصر سه شنبه در جلسه بررسی تقویم عملیاتی سال 92 شمشیربازی استان اردبیل اضافه کرد: این دوره قرار بود با حضور مربیان درجه سه کشور در اسلحه اپه در تاریخهای 23 و 24 فروردین ماه جاری به میزبانی اردبیل برگزار شود.

وی علت لغو این دوره را به حد نصاب نرسیدن کلاس اعلام کرد و متذکر شد: این کلاس پیش نیاز ورود مربیان به کلاس مربیگری درجه دو محسوب شده و حضور مربیان دارای مدرک درجه سه فدراسیون در این کلاس الزامی بود.

دبیر هیئت شمشیربازی استان با اشاره به آماده بودن تمام امکانات میزبانی ادامه داد: این دوره آموزشی از سوی فدراسیون شمشیربازی لغو و به زمان دیگری موکول شده است.

وی همچنین با اشاره به بررسی و تصویب تقویم برنامه های سال جاری این هیئت استانی افزود: این ششمین تقویم هیئت شمشیربازی استان از سال 87 به بعد بوده و تمام برنامه ها و اهداف هیئت در طی سال در قالب این تقویم پیش بینی و عملیاتی می شود.

آقاجانی با بیان اینکه در طی سالهای گذشته هم اساس کار هیئت بر برنامه محوری استوار بوده است، متذکر شد: در تقویم سال 91 و برغم تحقق 20 درصدی اعتبارات و برآوردهای مصوب در حوزه اجرایی بالغ بر 80 درصد پیش بینی های محقق شد و این نشان می دهد که هیئت استان به دور از تاثیرات مشکلات مالی، با وحدت و همدلی به دنبال اجرای برنامه های خود بوده است.

وی تصریح کرد: در تقویم سال 91 برآورد مالی تقویم بالغ بر 290 میلیون ریال بود که تنها حدود 60 میلیون ریال آن محقق شد، این در حالی است که تقویم سال 92 با حدود 30 درصد افزایش حدود 385 میلیون ریال برآورد شده که در خوشبینانه ترین حالت باید حدود 50 درصد آن محقق شود تا به اهداف ترسیم شده دست پیدا کنیم.

دبیر هیئت شمشیربازی استان عنوان کرد: اساس تقویم سال 92 در سه محور استعدادیابی و آموزش، برگزاری منظم مسابقات استانی و اعزام منظم و هدفمند به مسابقات کشوری تبیین شده و با یک تقویم انقباظی مالی و حداکثر صرفه جویی در هزینه ها امیدواریم به اهداف مشخص شده برسیم.

وی یادآور شد: شمشیربازی رشته پر هزینه و گرانقیمت است و اگر حمایت های لازم از آن صورت نگیرد، سال 92 می تواند مبدا شروع نزول شمشیربازی استان باشد.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب