»   جالب و خواندنی  »   لزوم مشارکت مردم در برقراری امنیت پایدار مرزی/ اجرای قوانین وظیفه اصلی نیروهای مسلح
۱۰ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۲:۲۲

لزوم مشارکت مردم در برقراری امنیت پایدار مرزی/ اجرای قوانین وظیفه اصلی نیروهای مسلح


به گزارش خبرنگار مهر، سردار مجید ارجمندفر صبح یکشنبه در همایش فرماندهان پاسگاهها و کلانتریهای فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی ضمن تاکید بر اینکه مردم باید در کنار تمامی دستگاههای مسئول، ایجاد و ارتقای امنیت پایدار را وظیفه خود بدانند و در مقوله امنیت مشارکت جدی داشته باشند، ادامه داد:‌ یکی از عوامل همراهی و مشارکت مردمی، آگاهی بخشی به آنها و ایجاد بصیرت در بین مردم  بوده که در این خصوص گامهای خوبی برداشته شده است.


وی ضمن تاکید بر لزوم آگاهی کافی و بصیرت روشن مردم از دشمنان نظام و انقلاب، با بیان اینکه مزدوران پشت مرزها عوامل استکبار برای ضربه زدن به انقلاب و اسلام بوده که مردم در راستای ایجاد امنیت، بیشترین همکاری را باید داشته باشند، ادامه داد:‌در حال حاضر، پارامترهای ناامنی را در شمالغرب کشور شاهد نبوده بطوریکه امروز اقتدار بسیار خوبی را در مرزهای آذربایجان غربی  حاکم است که باید در این خصوص، قدردان نیروهای مسلح فداکار و مظلوم استان باشیم.


جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امنیت و سلامت را دو رکن شکوفایی، رشد و تعالی انسانها در جامعه برشمرد و گفت: در هر جامعه ای، این دو مقوله وجود نداشته باشد با مشکل مواجه می شود که باید با درک این اهمیت، همگان برای ارتقای این دومقوله مهم کوشا باشند.


سردار ارجمند فر اجرای قانون را مهمترین وظیفه و مسئولیت نیروهای مسلح در جامعه عنوان و با اشاره به اینکه مجریان قانون باید در کنار ترغیب مردم به اجرای آن، خود نیز قانونمدار بوده و فرماندهان نیز باید الگوی زیردستان باشند، به تشریح خصوصیات مجریان قانون پرداخت و یادآور شد: عدالت، صداقت، قاطعیت در مقابل عاملان بی نظمی، محبت به خلق خدا و آگاهی و بصیرت از جمله خصوصیات مجریان قانون است که باید رعایت کنند.


 


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

همه می دانیم که افراد عادات خاصی دارند و به سختی می توان افرادی را پیدا کرد که عادات، سلایق و رفتارهای نسبتاً مشابهی داشته باشند. نکته ی مهم تر این است که عادات ما چیزهای ساده و پیش پا...
آدمخواری چیزی است که حال انسان را به هم می زند و نمی توان تصور کرد که بشر به هر دلیلی گوشت همنوع خود را بخورد. از آن گذشته همه بر این باورند که این عادت تهوع آور مربوط به...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب